Yardım nokia 603 netten video açmıyo

Sponsorlu Bağlantılar

salih stormrage

salih stormrage

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 netten video açmıyo
nokia 603 kullanıyorum ve webden hangi siteye girersem gireyim videoları acamıyo ve indiremiyo önceden yabancıdiziizle vardı kapandı eger yardımcı olcak bir program biliyorsanız yardımınız gerekli eger ole bi program yoksa yabancı ve yerli dizileri 603 den iizleyebileceğim bir site varmı

ringofdie

ringofdie

Üye
Öncelikle çoğu site mobil versiyonu olmadığı için bizim tellerdede flash tam anlamıyla yok o yüzden mobil sitelere bakmanı öneririm masaüstü görünümündeki sitelerin videolarını maalesef oynatamazsın(ben mobil olarak pek dizi izlemediğim için site bilmiyorum)

gstahsn

gstahsn

Üye
nokia 603 kullanıyorum ve webden hangi siteye girersem gireyim videoları acamıyo ve indiremiyo önceden yabancıdiziizle vardı kapandı eger yardımcı olcak bir program biliyorsanız yardımınız gerekli eger ole bi program yoksa yabancı ve yerli dizileri 603 den iizleyebileceğim bir site varmı
Buyur bi dene

salih stormrage

salih stormrage

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle çoğu site mobil versiyonu olmadığı için bizim tellerdede flash tam anlamıyla yok o yüzden mobil sitelere bakmanı öneririm masaüstü görünümündeki sitelerin videolarını maalesef oynatamazsın(ben mobil olarak pek dizi izlemediğim için site bilmiyorum)
iyi güzel diyosun da mobil dizilerde bize uymuyo en azından bnm dendiklerm uymuyodu bize gore site lazm

gstahsn

gstahsn

Üye
kardeş google mobil dizi yaz bin küsür site var ara ara uygununu bul

salih stormrage

salih stormrage

Üye
    Konu Sahibi
hayır dizi hususunda symbiandan umudumu kestim artık ama film indirmek kolay
bilmeyen varsa bu siteye girsin

erox200107

erox200107