Tavsiye c7 internet paylasimi sìkíntìsì

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
c7 internet paylasimi sìkíntìsì
arkadaslar benim tel c7 internet paylasimi yok joikuspot programi ile yaptim da tabletten internete girebiliyom ama tabletteki internet oyununu acmiyor neden acaba ACIL COZUM LUTFENNN../!!!bide tableten baglanirken internete bagli degil diyor bende yinede katil diyom internet geliyor

Emre

Üye
tablet internete girebiliyormu ?

• Beğen
Tepkiler: hakan.620

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
ewet googleden bikac sayfaya girdim internet hizida az degil 600-800belki bilirsin clash of clans oyununa giremiyom samsung tan internet hizi cok daha kotu ama aciyor hocam bi cozum lutfennnn

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Tabletine nasıl internet paylaşıyorsun ?

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Tabletine nasıl internet paylaşıyorsun ?

programda baslat diyorum tablette goruluyor tikliyorum internet paylasmi yok diyor ben yinede baglan diyom googleye giriyor internetli oyunu acmiyor..

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
arkadaslar benim tel c7 internet paylasimi yok joikuspot programi ile yaptim da tabletten internete girebiliyom ama tabletteki internet oyununu acmiyor neden acaba ACIL COZUM LUTFENNN../!!!bide tableten baglanirken internete bagli degil diyor bende yinede katil diyom internet geliyor
android cihazlarla nokia arasinda baglanti sorunu oluyor. nokia baglaniyor ama android baglansada sorun yapiyor

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
programda baslat diyorum tablette goruluyor tikliyorum internet paylasmi yok diyor ben yinede baglan diyom googleye giriyor internetli oyunu acmiyor..
bluetooth ile paylaşıyorsan açmaz kardeşim

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
tablet iphone

ewet bluetooth acikken denedim olmadi kapali.iken de denedim olmadi ama google oluyor nasil istir arkadas
bluetooth ile internet paylaşınca girer ama bazı yerler wıfı gerektiriyor normal bi durum

Emre

Üye
modem alip simi tak tablete bağla android nokia wifisini gormez

Emre

Üye
himmm ios hakkinda bir bilgim yok google play diyince android sandim

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
hersey icin tesekurler ama acayip bi durum degil mi

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
ipad A1395 rated 5.1V...hocam belkide joikuspot eski surumunu kulaniyom.siz son surumu link olarak atar misinz

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Usb dongle modem alıp (uyumlu bir model tabiki tablet destekliyorsa) sim kart takıp internete bağlanın isterseniz.
Joiku spot internet sharing konusunda yetersiz kalıyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter