Öneri Mesaj yazarken enter

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj yazarken enter
mesaj yazarken entere basınca gönderme olsun ya da bir şık olsun entere basınca göndersin diye şıkka tik koymayanlar şimdiki gibi kullanır tik koyanlar entere basınca mesaj gönderilir
böylece gönder tuşuna basmaya alışık olmayanlar veya sevmeyenler de daha rahat yazar ;)@EroL

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Hiç bir şey anlamadım

• Beğen
Tepkiler: ShadesOfBLUE ve Mad EagLe
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
    Konu Sahibi
Hiç bir şey anlamadım
yorum yazıyoruz ya enter tuşuna basınca gönderse olmaz mı diyorum yaniistemeyen için de bir şık koyun diyorum şıktaki işareti kaldırınca enter şimdiki görevine dönsün

UpOneTR

UpOneTR

Üye
yorum yazıyoruz ya enter tuşuna basınca gönderse olmaz mı diyorum yaniistemeyen için de bir şık koyun diyorum şıktaki işareti kaldırınca enter şimdiki görevine dönsün
Mobil sürümde olabilir ama masaüstü sürümde kullanışsız olur :)

Serhan

Serhan

Üye
Olmasın yeni satıra geçmek için entera felan basıyorum yanlışlıklarda basıyoruz olmasın.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful ve SHS
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
O zaman fazla karışıklık olacağını düşünüyorum :hmmm

Son düzenleme:
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sosyal paylaşım siteleri için uygun burasıda bir nevi sosyal paylaşım sitesi ancak şöyleki burası çokta muhabbet yeri değil. Örneğin; Facebook'ta arkadaşınızla sohbet ederken sürekli gönder butonu kullanmak gerçekten zor olurdu. Sonuçta anlık mesajlaşıyorsun ancak forum sitelerinde bu durum farklı. Sunum yapıyorsun yorum yapıyorsun haliyle paragraf bırakman gerekiyor alt satıra geçmen gerekebiliyor böylelikle çok sayıda mesaj kirliliği vb sorunlar oluşabilir.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, CaptainPrice., Serhan ve 1 kişi daha
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sosyal paylaşım siteleri için uygun burasıda bir nevi sosyal paylaşım sitesi ancak şöyleki burası çokta muhabbet yeri değil. Örneğin; Facebook'ta arkadaşınızla sohbet ederken sürekli gönder butonu kullanmak gerçekten zor olurdu. Sonuçta anlık mesajlaşıyorsun ancak forum sitelerinde bu durum farklı. Sunum yapıyorsun yorum yapıyorsun haliyle paragraf bırakman gerekiyor alt satıra geçmen gerekebiliyor böylelikle çok sayıda mesaj kirliliği vb sorunlar oluşabilir.
Doğru katılıyorum :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Onun yerine Tab + Enter kullanabilirsin @SoulsEagle ben de öyle yapıyorum :good: Ama bu özellik gelse bence de güzel olur. :)

asigsasi

asigsasi

Üye
kesinlikle katılıyorum sürekli mesaj düzenlemesi gerektirir bu durum :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Mad EagLe
kinger1905

kinger1905

Üye
Bence şuandaki sistem gayet iyi. Gerek yok

Üst Alt