herkesi ilgilendiriyor bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

okanbiz

okanbiz

Üye
    Konu Sahibi
herkesi ilgilendiriyor bi bakın
SAĞLIK PROVİZYON SORGULAMA SONUCU

T.C Kimlik No
Adı
Soyadı
Cinsiyet Erkek
Doğum Tarihi
Yakınlık Türü Kendisi
Tescil Kapsamı Kapsam Dışı
Yararlandığı TC Kimlik No
GSS Kapsamı GSS Kapsam Dışı
Sicil No
Provizyon Tarihi 15.08.2014

Sigortalı Türü Diğer
Katılım Payı Muafiyet Hayır
Sorgu Sonucu 1106 - 60/g sigortalısı olarak Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından resen tescil işleminiz yapılmıştır. Yakınlarınızdan sağlık hak sahipliğiniz yoksa gelir testi işleminiz için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurmanız gerekmektedir.anlayan bi baksın

koskoca forumda kimsenin başına gelmedi mi

Son düzenleme:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Genel sağlık sigortası

okanbiz

okanbiz

Üye
    Konu Sahibi
Genel sağlık sigortası
gss kapsamı kapsam dışı ne demek bide ben kaymamakamlıktan test mi yaptırcam1 ay sonra öğrenci olcam genede yaptırmam gerekir mi ? zorunlu mu?
borç mevzusu ne oluyosayfadakiler borcunuza bi bakın
devlet borç çıkartıyor
sorgu türü diğer yapın
sorgu tipi gss pirim yapım
kimliknu
güvenlilk kodunu gireerek borca
bakın?

achambo

achambo

Üye
yaptırmayıp 1 ay içinde hastanede işin olursa tüm ücretleri ödüyosun sigırtaların ödediklerini öğrenci olunca ne yapman gerekiyoe bilmiyorum

okanbiz

okanbiz

Üye
    Konu Sahibi
ayın 1 ila 6 sı na üniverste kayıtları var yani öğrenci olacam şimdi yaptırsam mıı öyle kalsa mı?

abandonware

abandonware

Üye
sgk ya git bi danış hocam

okanbiz

okanbiz

Üye
    Konu Sahibi
öyle yapcam ümraniye taavukçuyolu sgk ya bi uğrayacam
yaptırmayıp 1 ay içinde hastanede işin olursa tüm ücretleri ödüyosun sigırtaların ödediklerini öğrenci olunca ne yapman gerekiyoe bilmiyorum
hastanede işim olmuyo çok nadir oluyoborç çıkmasında millete 2 bin 3 bin çıkmış biraz araştırdım

maxirabit

maxirabit

Üye
beni ilgilendirmiyor.

Legendary.

Legendary.

Üye
18 yasini doldurduktandan 3 gun sonra kolumu kirdim.70 kusur lira masraf cikti. Sogortayi yaptirinca nerdeyse tamamini geri aldim

___kaptan___

___kaptan___

Üye
SAĞLIK PROVİZYON SORGULAMA SONUCU

T.C Kimlik No
Adı
Soyadı
Cinsiyet Erkek
Doğum Tarihi
Yakınlık Türü Kendisi
Tescil Kapsamı Kapsam Dışı
Yararlandığı TC Kimlik No
GSS Kapsamı GSS Kapsam Dışı
Sicil No
Provizyon Tarihi 15.08.2014

Sigortalı Türü Diğer
Katılım Payı Muafiyet Hayır
Sorgu Sonucu 1106 - 60/g sigortalısı olarak Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından resen tescil işleminiz yapılmıştır. Yakınlarınızdan sağlık hak sahipliğiniz yoksa gelir testi işleminiz için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurmanız gerekmektedir.anlayan bi baksın

koskoca forumda kimsenin başına gelmedi mi
gelir testi yaptırman gerekiyor ve bu testi sgk ya bildirmen gerekiyor aksi halde ceza durumu var bana da bir celp ile bildirildi hemen kaymakamlıktakı Sosyal yardımlaşma vakfından ceza işlemini durdurup dilekçe verdik 190Tl borç çıktı yaşım 21 çalışmıyorum öğrenci değilim 4ay önce askerden Geldim Askerlik kapsamında sigortam sona erdiği için bu gelir testini yaptırma zorunluluğu varmış dilekçe sonucunda G-0(sıfır) çıktı Eğer sonuç g-1 çıksaydı borca itiraz ederek borcu 40Tl'ye düşürebilirdim ama gelir testi sonucu g-2 çıkarsa çıkan borcu ödemek zorundayız!

Yorumları okumadım herhangi bir işlem yapmadıysan en yakın Sosyal yardımlaşma vakfına giderek gelir testi yaptırmanı öneririm aksi halde hali hazırda işleyen bir cezai işlem var ise ceza artışı sürecektir :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: okanbiz
okanbiz

okanbiz

Üye
    Konu Sahibi
gelir testi yaptırman gerekiyor ve bu testi sgk ya bildirmen gerekiyor aksi halde ceza durumu var bana da bir celp ile bildirildi hemen kaymakamlıktakı Sosyal yardımlaşma vakfından ceza işlemini durdurup dilekçe verdik 190Tl borç çıktı yaşım 21 çalışmıyorum öğrenci değilim 4ay önce askerden Geldim Askerlik kapsamında sigortam sona erdiği için bu gelir testini yaptırma zorunluluğu varmış dilekçe sonucunda G-0(sıfır) çıktı Eğer sonuç g-1 çıksaydı borca itiraz ederek borcu 40Tl'ye düşürebilirdim ama gelir testi sonucu g-2 çıkarsa çıkan borcu ödemek zorundayız!

Yorumları okumadım herhangi bir işlem yapmadıysan en yakın Sosyal yardımlaşma vakfına giderek gelir testi yaptırmanı öneririm aksi halde hali hazırda işleyen bir cezai işlem var ise ceza artışı sürecektir :tebessüm:

TAMAM bidaki ay halletcem artık ceza çıkarsa da bakcam çaresine

___kaptan___

___kaptan___

Üye
TAMAM bidaki ay halletcem artık ceza çıkarsa da bakcam çaresine
bi daha ki ay demeden hafta içi hallet derim çünkü ben tam zamanında müdahale ettim aksi halde borç 800Tl'ye kadar çıkabiliyor bana 190Tl borç çıktı kaymakamlıktan dilekçe verildi gelir testimin sonucu da g sıfır çıktı borcu sıfırlattım ihmale gelmez yani kardeşim :bilmm

okanbiz

okanbiz

Üye
    Konu Sahibi
bugün kapalıdır haftaya haletcem