Haber Wunderlist Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Wunderlist Mağaza'da
Wunderlist dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişinin fikirlerini, yapılacak işleri ve görülecek yerleri not etmesine yardımcı oluyor. İster sevdiğiniz biriyle alışveriş listesi paylaşın ya da isterse bir proje üzerinde çalışın veya tatile çıkmayı planlayın, Wunderlist listelerinizi paylaşmayı ve hayatınızdaki herkesle işbirliği yapmayı kolaylaştırıyor. Wunderlist, listelerinize her yerde erişebilmeniz için telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız arasında eşitleme yapıyor.

Beta, sadece Windows Phone 8.1 için:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: byibo, papakudioflu, bulutsuzgece ve 2 diğerleri

braayn

braayn

Üye
hımm iyi tşkler

byibo

byibo

Üye
teşekkürler güzel uygulama ancak merak ettiğim bildirim olarak mı hatırlatıyor alarm olarak mı ?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: byibo
byibo

byibo

Üye
teşekkür ederim ya ama bence bildirimli olsa güzel olurdu

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Windows 8.1 için de yayınlandı:

emz

emz

Üye
Abi bu bende yüklenmiyor. Yükle diyorum ama 2 mb inince hemen kalıyor. Ardındansa bekleniyor yazıyor. Ne alaka şimdi? Sabah beri 10 kereden fazla denedim hep böyle yaptı. Anlamadım gitti.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi bu bende yüklenmiyor. Yükle diyorum ama 2 mb inince hemen kalıyor. Ardındansa bekleniyor yazıyor. Ne alaka şimdi? Sabah beri 10 kereden fazla denedim hep böyle yaptı. Anlamadım gitti.
WP8.1 değil mi? Telefonu kapatıp açın belki çözüm olur.

dakamon

dakamon

Üye
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
emz

emz

Üye
WP8.1 değil mi? Telefonu kapatıp açın belki çözüm olur.
Abi 4 kere soft reset attım, 3 kere yeniden kapatıp açtım olmadı. Telefonu bugün 3. Kez şarja takışım. en düşün:) İşsizlik diyecekler belki ama bayağı uğraştım yani. Olmadı bir türlü:(

Serhan

Serhan

Üye
Abi 4 kere soft reset attım, 3 kere yeniden kapatıp açtım olmadı. Telefonu bugün 3. Kez şarja takışım. en düşün:) İşsizlik diyecekler belki ama bayağı uğraştım yani. Olmadı bir türlü:(
bendede bi ürlü güncelleme etmiyor telefon :hmmm prognoza güncelliyim diyorum iniyor hep aynı yerde kalıp ilgienmeniz gerekiyr yazıyor.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Uygulama gereksinimine de baktım eksik bir şey yok görülüyor. Lumia Cyan istiyor mu desem bilemedim ki. Bilgisayara sorunsuz kurdum, telefonda WP8 var hâlâ deneyemiyorum.

emz

emz

Üye
Uygulama gereksinimine de baktım eksik bir şey yok görülüyor. Lumia Cyan istiyor mu desem bilemedim ki. Bilgisayara sorunsuz kurdum, telefonda WP8 var hâlâ deneyemiyorum.

En sonunda çıldırttı Abi beni. Ben bir daha deneyeyim şimdi. Birde hesabı tekrar kontrol ederim :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
emz

emz

Üye
Başka uygulama denedim indi açma bunu indir dedim gene beklemede yazdı. Çok sinir

emz

emz

Üye
Abi hala yüklenemiyor. Tıklıyorum indiriliyor bölümüne gidiyor. Bekleniyor yazıyor. 1 saat sonra tekrar baktığımda indiriliyor bölümünde bekleniyor yazıyor. Ama sürüm notları kısmına tıklayınca uygulamaya gittiğimde dehşete düşüyorum :| Bana durum yerine yükle seçeneğini gösteriyor. Sanki satın almıyor. Nedenini çözemedim ama gt racing bile iniyor o inmiyor. Anlamadım gitti ???

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi hala yüklenemiyor. Tıklıyorum indiriliyor bölümüne gidiyor. Bekleniyor yazıyor. 1 saat sonra tekrar baktığımda indiriliyor bölümünde bekleniyor yazıyor. Ama sürüm notları kısmına tıklayınca uygulamaya gittiğimde dehşete düşüyorum :| Bana durum yerine yükle seçeneğini gösteriyor. Sanki satın almıyor. Nedenini çözemedim ama gt racing bile iniyor o inmiyor. Anlamadım gitti ???

Yeni güncellemelerle hâlâ indirilemiyor mu?

Üst Alt