Nick Değiştirdim

Sponsorlu Bağlantılar

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Nick Değiştirdim
:hmmm İyi oldu iyi :ehe

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
eskisi :?

abandonware

abandonware

Üye
hayırlı olsun :hoba: anlamı ne

semihguney

semihguney

Üye

The Shadow

The Shadow

Üye
Hayırlı olsun :D

zombaka

zombaka

Üye
acaba bende nick imi orjinal şekildemi yapsam zomboka orjinali zomboka ama ama adminler bişey der diye zombaka yaptım

SHS

SHS

Üye

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
achambo

achambo

Üye
o nick ne neden koydun ki hakkını harcamana değdi mi amacın neydi hava atmak mı istiyosun eğer öyleyse bize sökmez bizüm internet şifresine benziyo adam rastgele tuşlara basıp koymuştu çok değişik duruyo acaba nerden gelmiş bunlara cevap ver çabuk veya verme ama vermezsen sıra bana gelcek bana sıra gelince benim sıramı sana vercem yani sıra sende olacak taşıyıp taşıyamaman fiziksel özelliklerine bağlı 2 kişilik sıra ve oturaklar birleşik taşıyamazsan ölürsün ve seni öldüren ben olcam ama olmak istemiyorum taşı lütfen neden değişiyonuz ki hep ben mi uğraşcam sizle nokta virgülsüz yazmak güzelmiş...

The Shadow

The Shadow

Üye
o nick ne neden koydun ki hakkını harcamana değdi mi amacın neydi hava atmak mı istiyosun eğer öyleyse bize sökmez bizüm internet şifresine benziyo adam rastgele tuşlara basıp koymuştu çok değişik duruyo acaba nerden gelmiş bunlara cevap ver çabuk veya verme ama vermezsen sıra bana gelcek bana sıra gelince benim sıramı sana vercem yani sıra sende olacak taşıyıp taşıyamaman fiziksel özelliklerine bağlı 2 kişilik sıra ve oturaklar birleşik taşıyamazsan ölürsün ve seni öldüren ben olcam ama olmak istemiyorum taşı lütfen neden değişiyonuz ki hep ben mi uğraşcam sizle nokta virgülsüz yazmak güzelmiş...
:aha:

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
: ? okumaya üşendim

Üst Alt