Yardım Laptopun dvd sürücüsü dışarıda kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Laptopun dvd sürücüsü dışarıda kalıyor
1 milim kadar dışarda kalıyor sizce garantiye gitcek kadar büyük bir sorun mu ?
@ByKatre @cgokhans @The Shadow

The Shadow

The Shadow

Üye
:zzz: 1 mm batıyor mu :kotu: Gayet normal bence :islik

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Benimkinde sorunu yok, kusursuz(h)
İçeri ittirince oynama yapıyor mu? Bağlantı sağlam değilse ileride problem olabilir.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce laptopun içini açtın mı? Dvd sürücüsünün sabitleme vidasına bir bak yoksa iyice oturtup vidala.
daha pc 2 küsür haftalık içini hiç açmadım yeni fark ettim bunu acaba ilk alındığından beri böyle miydi bilmiyorum

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
daha pc 2 küsür haftalık içini hiç açmadım yeni fark ettim bunu acaba ilk alındığından beri böyle miydi bilmiyorum
Oynama yapıyorsa ileride sıkıntı yaratabilir önerim laptopun arka kapağını açıp Dvd'ye ait vidayı kontrol etmen.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Oynama yapıyorsa ileride sıkıntı yaratabilir önerim laptopun arka kapağını açıp Dvd'ye ait vidayı kontrol etmen.
peki teşekkürlerarka kapağı açarsam garanti gider ama

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim, dikkat etmezsen bir gün yuvasından kayıp elinde kalabilir :)Bilmiyorum ben bir ara laptopu tamamen sökmüştüm Dvd'yi tutan vida vardı ondan söyledim
senin laptop ney valla garanti gider bunu göze alamam çünkü dvdnin olduğu yeri görmek için kasayı sökmek gerekiyor ram ile aynı kapağın altında değil

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Lenovo V580C , alttaki kapağı çıkarınca pek bir şeye ulaşılmıyor zaten, yazdığım gibi ben tamamen sökmüştüm.

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt