S3 e 4.4 geliyormuş bu linkte öyle söylüyor

Sponsorlu Bağlantılar

askiseven

Üye
    Konu Sahibi
S3 e 4.4 geliyormuş bu linkte öyle söylüyor
Arkadaşlar bu link e bi bakabilirmisiniz benim anladığım kadarıyla 4 4 kitkat yayınlanacakmış

acaba doğrumu anlamışım yoksa yanlışmı anlayan arkadaşlar bi göz atsalar

şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hayal ürünü :)

HereİsJohnny

Üye
verizon model için o gt-i9300 için yazmıyo verdiği linkte

xpaede

xpaede

Üye
Bu update yalnızca S3 I535 versiyonu (Verizon-S3) için geçerlidir. Global S3'leri brick eder.

The Shadow

The Shadow

Üye
Lte cihaz olmasa portlardık bundan ama :zzz:

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
KitKat ile 4.3 arasında dağlar kadar fark olmadığı için güncellemeyi almasanızda sorun yok bence, biz aldık da ne oldu ?
Gömüverin AOKP'yi gitsin :hmmm

• Beğen
Tepkiler: xpaede, kazelburak ve The Shadow
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Samsung i9305 e hala vermedi kardes

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Samsung i9305 e hala vermedi kardes
:ehe Noldu harbiden siz unutuldunuz ya :D Samsungun final listesinde bizim adımız vardı en azından cancelled diye siz piyasada bile yoktunuz :ehe Cidden merak ediyorum bu cihaza ne olacağını :ehe

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
:ehe Noldu harbiden siz unutuldunuz ya :D Samsungun final listesinde bizim adımız vardı en azından cancelled diye siz piyasada bile yoktunuz :ehe Cidden merak ediyorum bu cihaza ne olacağını :ehe
Bence hic vermeyecekler zaten sikayet edecek o kadar kisi yok. Xda da archiportu i9305 e portlama dusunceleri vardi adamlarin :D

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Bence hic vermeyecekler zaten sikayet edecek o kadar kisi yok. Xda da archiportu i9305 e portlama dusunceleri vardi adamlarin :D
:ah Official varken :D Sanki archiport süper stabil :zzz: Ya adam bıraktı zaten tüm s5 based romlar qs-kk yı base alınca :D Discontinued oldu sizinkiler onu portlarsa yerlere yatarım artık :d:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
:ah Official varken :D Sanki archiport süper stabil :zzz: Ya adam bıraktı zaten tüm s5 based romlar qs-kk yı base alınca :D Discontinued oldu sizinkiler onu portlarsa yerlere yatarım artık :d:
Portlayacak adam da yok ki. Millet satin normal versiyon alin diyor :D

• Beğen
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
  • Beğen
3onur5

3onur5

Üye
note 2 s3 s4 mini ye mart ayından beri geliyor :D :D bu samsung kadar düzenbaz şirket yok ya

enterneoll

enterneoll

Üye
i9300 ve i9305'in rom geliştiricileri arasında uçurum var ya arada i9305'e bakıyorumda hep aynı şeyler ve aosp cidden i9300 beni bu konuda pişman etmedi

• Beğen
bahaddin53

bahaddin53

Üye
Benim cihaz sch-i535 :) kitkat kurulu :))

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
S3'un her versiyonu çöp artik :D

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
s3 = cöp android L bile gelse

Üst Alt