Satılık General mobile Discovery 2 sifir adiniza faturali 860 lira..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
General mobile Discovery 2 sifir adiniza faturali 860 lira..
Evet arkadaşlar bugün itibari ile stoklarimda bulundurdugum GM discovery 2 cihazlarimi satisa sunuyorum .cihaz orijinaldir ve telpa cikisli garantilidir.alicinin üzerine fatura verilir.İstanbul içi magazamizdan teslim alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Daha Şık, Daha Sağlam.
Metalik gövdesi ve harika tutuş sağlayan ince yapısıyla Discovery II, sizlere kalite ve şıklığı bir arada sunuyor. Elleriniz hep üzerinde olacak ve hafifliği sizi çok etkileyecek.
7.9İncelik(mm)
140,4Yükseklik(mm)
69,1Genişlik(mm)
Teknolojide Fırsat Eşitliği.
Discovery II, Sizlerin isteklerinizi saliseler içinde yerine getirmeye odaklanmış. True octa core 2.0Ghz 8 Çekirdek işlemcisi ile üst düzey mobil oyunları ve uygulamaları kolaylıkla çalıştırabilir, hızın doruklarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca son sürüm 4.4 Kitkat ile saf Android işletim sisteminden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Daha Gerçekçi
Hava şartları ne olursa olsun, ailenizle çıktığınız gezintilerinizi, arkadaşlarınızla gülümsemelerinizi, HDR özelliğine sahip 13 MegaPixel Arka Kamerası ile Discovery II size gerçekliği en üst seviyede telefonunuza taşıma imkanı veriyor. İster 1080 p Full HD video çekin, ister 5 MegaPixel Selfie Kamerası ile dilediğiniz kadar özçekim yapın,en güzel anlarınızı Discovery II ile ölümsüzleştirin.

Daha Net!
Sadece 5 inçlik ekranda Dünyanın kontrolünü “elinize” geçirmek istermisiniz? Yüksek çözünürlükte izleyebileceğiniz dünyadan haberler, tek bir ekranda ulaşabileceğiniz sosyal dünya, 441 PPI’lık pixel yoğunluğunda en ince ayrıntılarını görerek satın alabileceğiniz bir dünya ürün... Gorilla Glass 3 ekranıyla Discovery II sizlere hem ekran dayanıklılığını hem görsel bir şölen sunuyor.

Son düzenleme:

KayraBey

KayraBey

Üye
Senin mağaza Nerde?

djsalih91

djsalih91

Üye
tek sim versiyonunu bekliyorum dostum..

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Fiyat yazmayı unutmuşsunuz :)

• Beğen
Tepkiler: adanalı1
asigsasi

asigsasi

Üye
Al benden de o kadar. Aslında mini usb bellekler var. Ondan almak lazım. Bu model de iş görür aslında. 11gb boşluk az değil yani bana göre.
tek simli olanı bende bekliyorum :D üstelik hafıza kartı da takılıyor :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
valla şuan elımızde bu model var . tek sim olanı 1 aya cıkar :D . . .ama daha tuzlu olur fıyatı

djsalih91

djsalih91

Üye
valla şuan elımızde bu model var . tek sim olanı 1 aya cıkar :D . . .ama daha tuzlu olur fıyatı
iki versiyon içinde fiyatlar sabit 888 tl daha ucuza satılabilir ama daha pahalıya satamazlar

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
micro sd takınca telefonda kasmalar olur o yüzden bu telefon daha çok tutulucak demişti dersiniz.

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
iki versiyon içinde fiyatlar sabit 888 tl daha ucuza satılabilir ama daha pahalıya satamazlar
dıscovery 1 4gb çift hatlı olanda ilk çıktıgında. 16 gb olanı aynı fıyat olacak dedılerdi. ama yınede fıyat farkı koydular. ;) tabı bunu firma koymadıysada satan arkadaslarımız hiç affetmez :D he birde unutmadan micro sd kart yuvası olan modeli yerine 32 gb versıyonu cıkacak sanırsam onada 3 gb ram koyacaklar . ;)
Al benden de o kadar. Aslında mini usb bellekler var. Ondan almak lazım. Bu model de iş görür aslında. 11gb boşluk az değil yani bana göre.
abi zaten 2. parti 32 gb 3 ram olacak. buyuk bir ihtimalle hafıza kartı destegı koymıyacaklar .

KayraBey

KayraBey

Üye
Bence en iyisi tek sim olanı beklemek. Bu arada kronik sorunu var mı yok mu çift sim olanı alıp kullananlardan öğrenmiş oluruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt