App Lock (Uygulama Koruyucusu-App Protector) v1.2.08 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
App Lock (Uygulama Koruyucusu-App Protector) v1.2.08 Türkçe

Gerekli Android Sürümü: 2.3.3 ve üzeri.
Lisans: Ücretsiz

Uygulama tarafımdan türkçeleştirildi.

Uygulamanız özelliklerine gelecek olursak eğer, şahsen ben beğendim. Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz. beğenen olur, beğenmeyen. :gunes:

Uygulama ile telefondaki rehber, sms, galeri, videolar, Ayarlar, Kamera, ve sonradan yüklediğiniz tüm uygulama ve oyunlardan istediğinize şifre koyarak gizliliğinizi sağlayabilir, başkalarının kilitlediğiniz menülere girişlerini engelleyebilirsiniz.

Uygulamanın ilk yüklenmesi ve Ayarlama:
  • Yüklemeden sonra ilk açışta, sizden şifre isteyecektir. Burda kullanacağınız şifreyi girin, sonra aynı şifreyi onaylayın.
  • İkinci aşamada ise, desen girmeniz istenecektir. Burda telefondaki daha önce kullandığınız desen ile aynı olması gerekmez. bu programda ve uygulamaların kilitlerini açmada kullanmak istediğiniz deseni girin, sonra aynı deseni onaylayın. Böylece ister, şifre ile kilidi açarsınız, isterseniz de desenle açarsınız. artık hangisi hoşunuza giderse.
  • Üçüncü aşamada güvenlik sorusu ve cevabı girin.Bu aşamanın amacı, eğer şifrenizi unutursanız, size güvenlik sorusu sorulacak, yazacağınız güvenlik cevabı burda önemlidir. Ne yazdığınızı unutmayın.
  • Güvenlik sorusu ve cevabından sonra şifre ipucu, isteğe bağlıdır. isterseniz orayı da doldurursunuz, yada orayı atlarsınız.
  • En son olarak uygulama açıldığında, uygulama isimlerin sağında bulunan kilit resimleri tıkladığınızda, tıkladığınız uygulama kilitlenmiş olacaktır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, Bahadir_fb, MEHMET ÇİFTÇİ ve 3 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim ANIL usta. Uygulama hoşuma gittiği için çevirisini yaptım. Doğrusunu söylemek gerekirse, bir arkadaş bulmuş, öve öve bitiremedi, bende merak üzerine telefona yükledim. Baktım güzel bişeye benziyor. hemen çevirisini yaptım.

Tek eksiği telefonda internet bağlı iken arada bir ekrana çıkan reklamlarıdır. Onu da apk düzenlemede reklam kaldırma hakkında biraz daha bilgilenirsem, artık yaptığım çevirilerde reklamları da kaldırırım.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Rica ederim ANIL usta. Uygulama hoşuma gittiği için çevirisini yaptım. Doğrusunu söylemek gerekirse, bir arkadaş bulmuş, öve öve bitiremedi, bende merak üzerine telefona yükledim. Baktım güzel bişeye benziyor. hemen çevirisini yaptım.

Tek eksiği telefonda internet bağlı iken arada bir ekrana çıkan reklamlarıdır. Onu da apk düzenlemede reklam kaldırma hakkında biraz daha bilgilenirsem, artık yaptığım çevirilerde reklamları da kaldırırım.
Emeğin için teşekkürler.
Uygulamadaki reklamları AdAway veya Lucky Patcher ile kaldırabilirsin diye düşünüyorum..

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

kama418

Üye
Uygulamalari sifreleyen degilde uygulama resimlerini telefonda gozukmemesini saglayan program varmi

Rahmi06

Rahmi06

Üye
:tşk:

kama418

Üye
Ilgin icin tesekkur ama 1 sey anlamadim nerden bulabilirim uygulamalar logosunu kendi programin icindd saklayabilen program bulamiyorum

seyits

Üye
Ilgin icin tesekkur ama 1 sey anlamadim nerden bulabilirim uygulamalar logosunu kendi programin icindd saklayabilen program bulamiyorum
Uygulamalari sifreleyen degilde uygulama resimlerini telefonda gozukmemesini saglayan program varmi
App hider kullan dostum.tlf nun daki tüm uygulama İkonları simgeleri anında gizleyenilirsin. ama tlf nun root lu iseuygulama ingilizce ama kullanımi da çok kolay ve süper :)

askımm

Üye
tsk işte android için grekli bi pro :)

corus54

corus54

Üye
Güzel bir çalışma eline saglik

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Sanırım galeriye girmek istiyorum, ama istemediğim resimler görünmesin diyorsun.
Öyle bir program varmı doğrusu araştırmak lazım. Ama var olan resim ve video gizleme programları da kiletleme özelliğini kullanarak bu işi yapıyorlar.

Gibi uygulamalar markette var tabi. ama eğer yanlış değilsem, hepsi şifreleme yöntemini kullanıyorlar. Bunlardan kafana yatanı deneyebilirsiniz.

kama418

Üye
Resim veya video gizleme sifrelrme degil aradigim uygulamalari telefonun masa ustunden saklayan program ariyom yukardaki programlari kullaniyom ama sadece resim video gizliyor uygulama gizleyen yok sanirim sifreleyen var kulaniyom zaten bu arada ilgilendigin icin saygilar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Resim veya video gizleme sifrelrme degil aradigim uygulamalari telefonun masa ustunden saklayan program ariyom yukardaki programlari kullaniyom ama sadece resim video gizliyor uygulama gizleyen yok sanirim sifreleyen var kulaniyom zaten bu arada ilgilendigin icin saygilar

Sekizinci mesajda seyits kardeşimizin bahsettiği "App hider" uygulamasını denediniz mi?

kama418

Üye
Gordun ama malesef deneyrmem tl rotlu degil vede turkceden baska dil bilmiyom rot atmak beni asiyor vaz gecmekten baska care yok
App hider kullan dostum.tlf nun daki tüm uygulama İkonları simgeleri anında gizleyenilirsin. ama tlf nun root lu iseuygulama ingilizce ama kullanımi da çok kolay ve süper :)[/QU
Bu programi bilihorum ama tel de rot yok ......altarnatif uygulama vardir belki diye dusundum ilgin icin tesekkur

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Gordun ama malesef deneyrmem tl rotlu degil vede turkceden baska dil bilmiyom rot atmak beni asiyor vaz gecmekten baska care yokBu programi bilihorum ama tel de rot yok ......altarnatif uygulama vardir belki diye dusundum ilgin icin tesekkur

root etmek isteğin telefonun samsung not 2 mi?

kama418

Üye
Not 2 kit kat 4.4.2

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Not 2 kit kat 4.4.2

Tamam işte, çok kolay bir şekilde root edebilirsin.
Bak eğer daha önce root ile ilgili döküman falan okumuşsan ve kafan karışmışsa okuduklarını unut, ve daha önce uygulamışsan tabi uyguladığın tüm yöntemleri at bir kenara.

Telefonunuzda Ses kısma+menu+Güç tuşları’na aynı anda basılı tutarak Download Mod’a geçin.

Download Mod’a geçince cihazınızı Ses arttırma tuşuna basarak download Mod’u aktif yapın.
Daha sonra USB kablo ile cihazı bilgisayara bağlayın eğer cihazı bilgisayara bağladıktan sonra bilgisayarda yazılım yüklemesi ilerlemesi ekrana gelirse, yazılımın bilgisayara yüklenmesini bekleyin. yükleme bittikten sonra kabloyu telefondan çıkarın ve tekrar takın.

1- root için gerekli olan Chainfire’ın dosyasını indirin
indireceğin bu dosyada hem ODIN programı da vardır.
indirdikten sonra, indirdiğin bu klasör üstünde sağ tıkla ve "Klasöre çıkart seçeneğini kullan."

2- Eğer klasöre çıkarttıysan "CF-Auto-Root-t03g-t03gxx-gtn7100" isimli bir klasör oluşacaktır.
bu klasörün içine gir ve Odin3-v3.07 uygulamasını aç ardından PDA tuşuna tıklayarak ekrana gelen dosyalardan
"CF-Auto-Root-t03g-t03gxx-gtn7100.tar.md5" dosyasını tıkla, bu dosyanın ODIN programına yüklenmesi ortalama 1-5 saniye arası sürer. sen 10 saniye bekle. yükleme işi bittikten sonra hiç bir ayara dokunmadan sadece Start tuşuna bas ve bekle.

Cihazda yükleme ilerlemesi ekrana gelmesi lazım. bu ilerlemeyi gördünmü bekleyeceksin. İşlem bittikten sonra telefon kapanıp açılacak.

artık telefonun rotludur.

BU işlemleri sakin kafayla ve karıştırmadan yaparsan telefonunun kolayca rot edebilirsin.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

kama418

Üye
Bu kadar zahmet vermek istemezdim ama 1 yerde tikanirim cihaz elimde kalir su an beceremem o kadar tecrube yokRotlu calisan programlari rotsu calistima pozisyonuna getirilmiyormu

seyits

Üye
Bu kadar zahmet vermek istemezdim ama 1 yerde tikanirim cihaz elimde kalir su an beceremem o kadar tecrube yokRotlu calisan programlari rotsu calistima pozisyonuna getirilmiyormu
Rootsuz bir tlf, Tam bir Çöp yığını dır dostum. .

• Beğen
Tepkiler: kama418
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

Malesef