Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Hocam o kriter belirtmek için yani büyük ihtimal takip ediyorlardır konuyu.Sizdede varmış aynı bilgisayar sizde böyle sorun var mı?Mesela bugün birisinin mesajını gördüm gittigidiyordan almış seri e3n ama hdd samsung ses yokmuş bilgisayarda.Ama özellikle pcdepo olmasına dikkat ediyorum.
pc çok sessiz çalışıyor hard disk markasını bilmiyorum

ByDeGeR

ByDeGeR

Üye
Bilgisayarlarınızda hd tune programı varsa onda gözükür biosta gözükür sistemi tanımlayan programlar var onlarda gözükür vs vs.

panzerius

Üye
benim hdd de toshiba. seri no aynı. HDDyi yoran işler ( taşıma torrent download vs.) dışında rahatsız edici bir ses duymadım

emre_doner

emre_doner

Üye
Arkadaşlar pcdepo.comdan 4gblık modeli alan varmı acaba?Alanlardan hdd'si ses çıkarmayan bir arkadaş hdd'sinin hangi marka ve bilgisayarın seri nosu kaçla başlıyor söyleyebilir mi acaba?Benimki toshiba hdd seri no :E3N ile başlıyor ve sessiz ortamda olduğum için internete girerken bile kazınma sesi gibi sesler geliyor.Bazı arkadaşlar değiştirmiş ses geldiği için ama yeni gelenlerde de ses varmış.O yüzden bende sorunsuz olan seri varsa o seriyle değiştirmek istiyorum ona göre talep oluşturacağım.Hdd ise TOSHİBA MQ01ABF050.
bende pcdepo dan aldım. 4gb lık,aynı hdd li.pazartesiden beri kullanıyorum ve pazartesiden beri torrent ten habire oyunlar indiriyorum,film dizi izliyorum,gram ses yok.o kadar yüksek oyunlar oynuyorum fan hiç çalışmıyor,sadece bi kere çalıştı kısa süreli.ne ısınma,ne ses,hiç bişeyi yok aletin

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve panzerius
ByDeGeR

ByDeGeR

Üye
bende pcdepo dan aldım. 4gb lık,aynı hdd li.pazartesiden beri kullanıyorum ve pazartesiden beri torrent ten habire oyunlar indiriyorum,film dizi izliyorum,gram ses yok.o kadar yüksek oyunlar oynuyorum fan hiç çalışmıyor,sadece bi kere çalıştı kısa süreli.ne ısınma,ne ses,hiç bişeyi yok aletin
Nazar deymesi hocam :) Peki üstte istediğim detayları biliyormusunuz acaba?Seri no ilk 2 harf ve hdd markası

emre_doner

emre_doner

Üye
hdd aynı marka model,seri E4N

panzerius

Üye
Bana kalırsa o harddiskle alakalı bazı ürünlerde problem çıkabiliyor. Ama kesinlikle bilgisayar kucağımdayken dahi çalıştığını ses yönünden anlayamıyorum. Ne fan sesi ne HDD sesi hiç yok. güncelleme, indirme ve kopyala yapıştır işlerinde çok az HDD takılı tarafta ısınma oluyor.

liamgallagher

liamgallagher

Üye
bir laptopun directx11 olduğunu nerden anlayabiliriz beyler? Yeni oyunlar genelde dx11 istiyor.

@The Nightmare @Bilişim Profesörü

liamgallagher

liamgallagher

Üye
Büyük ihtimalle dx11 dir zaten benim 3 yıllık laptopta öyle :)

Kardeşim çok heyecanlıyım ya tüm oyunlar hazır :D Haftasonu yada pazartesi salı elime geçiyor laptop. Sizin asus konusuna da hep saçma sorular soruyorum ama kusura bakmayın :D

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Kardeşim çok heyecanlıyım ya tüm oyunlar hazır :D Haftasonu yada pazartesi salı elime geçiyor laptop. Sizin asus konusuna da hep saçma sorular soruyorum ama kusura bakmayın :D
Hayırlı olsun :D O hissi uzun zamandır tatmadım :( Konu benim değil nasıl olsa hortlat gitsin :D @ByKatre uğraşsın biraz da :ehe

• Beğen
Tepkiler: liamgallagher
ByDeGeR

ByDeGeR

Üye
bu hdd kısmından ses gelmeyen arkadaşlar aygıt yöneticisinden disk sürücüsü kısmında modelini bulabilirler.O modeli yazabilirmisiniz? Bilmeyenler için : Bilgisayarıma sağ tık > Özellikler > Sol tarafta ''Aygıt Yöneticisi'' > Yeni açılan pencerede ''Disk Sürücüleri''ne tıkladığınız zaman yazıyor.Kolay bir şey 30sn almaz ama önemli benim için.

panzerius

Üye
toshiba MQ01ABF050 kardeşim üzgünüm ama sana da bazılarına geldiği gibi sorunlu harddisk gelmiş olabilir. bu seride bunu çok yaşayan var

cgokhans

cgokhans

Üye
Benim HDD de arada bir ses geliyor. Sürekli değil bir geliyo bir gelmiyor ama oyun oynarken falan duymuyorsun. Ortam sessiz olduğunda anlıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

TeKnoArda

Üye
sanırım en sorunsuz bilgisayar benimki :ehe harddisk toshiba fakat diski yoran işlemler dışında ses duymuyorum :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve panzerius

Üst Alt