Telefon Tavsiyesi LG L90 mi Asus Zenfone 6 mi

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
LG L90 mi Asus Zenfone 6 mi
sanirsam bu ay yada eylulde telefon alacagim oyun oynarim pil omru onemli hangisini alayim ozellikle asus mc5 i acmiyormus uyumluluk sorunu bu ileride sorun yapar mi cok kararsizim lutfen yardim

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
asus zenfone 6

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Moto G :)

• Beğen
Tepkiler: Dede
fk555897

fk555897

Üye
Bence Zenfone 6 daha iyi. Yeni tanıtılan bir telefon ve 2.0 GHz Intel Atom işlemci var. Oyunlarda sorun olacağını sanmıyorum. Ama MC5'de uyum sorunları varsa belki bu sorunlar giderilebilir.

0MG90

0MG90

Üye
Moto G mi Zenfone 6 mı deseydin daha iyi olurdu

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
mesela asusu android 4.4 e yukseltsem bu sorun duzelir mi bir de towelroot ile root olur mu asusa root islerinden pek anlamam pc im de yok

ANIL

ANIL

Admin
Bence Zenfone 6 daha iyi. Yeni tanıtılan bir telefon ve 2.0 GHz Intel Atom işlemci var. Oyunlarda sorun olacağını sanmıyorum. Ama MC5'de uyum sorunları varsa belki bu sorunlar giderilebilir.

Ülkemizde satılan model 1.6GHz saat hızında çalışıyor.

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Ülkemizde satılan model 1.6GHz saat hızında çalışıyor.
antutu testleri yurt dışındaki modellerle mi yapılıyor yoksa bizdekilerle mi? Arada çok fark oluyot genelde.

ANIL

ANIL

Admin
antutu testleri yurt dışındaki modellerle mi yapılıyor yoksa bizdekilerle mi? Arada çok fark oluyot genelde.

Kaynağa göre değişir. Türkiye'de olan bir inceleme ise 1.6GHz test edilmiştir.

KayraBey

KayraBey

Üye
Eğer her iki telefonu da tavsiye etmeyecekseniz yada başka bir telefon önerecekseniz lütfen konuya mesaj yazmayın. Konu kirliliğinden başka bir şey değil.

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
oyun konusunda sikinti yok da iste ileride hic bir oyunu acmazsa verdigim paraya yazik olur acaba 4.4 e yukseltsem uyumluluk sorunu cozulebilir mi

muttalip84

Üye
asus zenfone 6 sakın almayın ben aldım ıkıncı gunu sattım 250 tl zaarla ınanılmaz kotu kamerası var evın ıcnde yanı kapalı ortamda cekmıyor astıkmat gıbı cekıyor sakn almayın samsung note 2 vardı bende calıntı mukemmeldı o telefon ben samsungdan memnunum bence almayın ılla alıcam dersenız asusu ev ortamında deneyın karanlıkta demıyorum ev ortamında ınanılmaz koootttuuuu

Üst Alt