Internet'ten Alışveriş Yapanlar Acill

Sponsorlu Bağlantılar

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Internet'ten Alışveriş Yapanlar Acill
Arkadaşlar canon 650d alıcam gitti gidiyor n11 filan fiyatlar 1385 filan ancak nerden alıcam hiç bi fikrim yok yanlış bi şey yapmak istemiyorum yardım etseniz

abandonware

abandonware

Üye
gitti gidiyor, sanal pazar ve n11'e bulaşma derim.

okanbiz

okanbiz

Üye
gitti gidiyor sabancının sitesi güvenilirdir

• Beğen
Tepkiler: ghstr
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Gold'a da bakabilirsin.

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Satıcı gülcolor mu ne bu arada

abandonware

abandonware

Üye
Ürün arızalı gelirse diğer teknoloj marketlerindeki gibi satıcına geri yollayabilecek misin? Yolladığın taktirde geri bildirim alabilecek misin? Ürünü garantiye verebilecek misin? Gitti gidiyor, n11, sanal pazar gibi siteler ürünü kendileri satmaz, türkiye çapındaki satıcıları biz gibi tüketicilere ulaştırır, yani gittigidiyor'u sabancı kurmuş olsa bile (ki ebay kurdu) ürünü sabancıdan değil, türkiyedeki bir kişiden alıyoruz demektir. Bu ise bazı güvenilirlik sorunlarına yol açmaktadır. Bu sebeple Türkiye çapında tanınan bir mağaza üzerinden ürünü satın almanı öneririm.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Arkadaşlar canon 650d alıcam gitti gidiyor n11 filan fiyatlar 1385 filan ancak nerden alıcam hiç bi fikrim yok yanlış bi şey yapmak istemiyorum yardım etseniz
Hocam sizin için baktım ama en iyi fiyat sizin bulduğunuz gibi görünüyor. Ayrıca ben birçok alışveriş sitesinden alışveriş yaptım en son da N11'den yaptım. Sorun olmadı. Bence güvenebilirsiniz.
Hocam sizin için baktım ama en iyi fiyat sizin bulduğunuz gibi görünüyor. Ayrıca ben birçok alışveriş sitesinden alışveriş yaptım en son da N11'den yaptım. Sorun olmadı. Bence güvenebilirsiniz.

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Ürün arızalı gelirse diğer teknoloj marketlerindeki gibi satıcına geri yollayabilecek misin? Yolladığın taktirde geri bildirim alabilecek misin? Ürünü garantiye verebilecek misin? Gitti gidiyor, n11, sanal pazar gibi siteler ürünü kendileri satmaz, türkiye çapındaki satıcıları biz gibi tüketicilere ulaştırır, yani gittigidiyor'u sabancı kurmuş olsa bile (ki ebay kurdu) ürünü sabancıdan değil, türkiyedeki bir kişiden alıyoruz demektir. Bu ise bazı güvenilirlik sorunlarına yol açmaktadır. Bu sebeple Türkiye çapında tanınan bir mağaza üzerinden ürünü satın almanı öneririm.
Ürün canon ana satıcısı tarafından garantili teknosa garantisinden daha iyi bunun dışında yasa var 14 gün içerisinden sorunu çözülebilir.
Teşekkürler su serptiniz

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Ürün canon ana satıcısı tarafından garantili teknosa garantisinden daha iyi bunun dışında yasa var 14 gün içerisinden sorunu çözülebilir.
Teşekkürler su serptiniz
Rica ederim hocam.

abandonware

abandonware

Üye
Sizin oradan yaptğınız "en son"ki alışverişte bir sıkıntı çıkmaması diğer alışverişlerde de bir sıkıntı çıkmayacağı anlamına gelmez. Sonuçta orada yüzlerce satıcı var.

Ben pek bulaşmayın derim. Yinede sizin tercihiniz.

Serhan

Serhan

Üye
Ebay en iyisi vazgeçilmez. Olduğuna göre gittigidiyor bir ebay markası olduğuna göre gittigidiyor kullanmayın.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Canon alma Nikon al.

okanbiz

okanbiz

Üye
sen bakma denilenlere gitti gidiyor oldukca güvenli.nerden uyguna bulursan oldan al o saydıklarının HEPsi guvenlı.

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
N11 den sipariş verdim arkadaşlar

Üst Alt