Yardım Google Chrome Portalsepeti Sorun (Acil Yardım!)

Sponsorlu Bağlantılar

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
Google Chrome Portalsepeti Sorun (Acil Yardım!)
Arkadaşlar Google Chrome'u açtığımda karşıma çıkan şu:

Portalsepeti adlı arama motoru aracılığıyla tarayıcıma virüs bulaştı.
Tarayıcı ayarlarından başlangıç sayfasını değiştirmek istediğimde de karşıma çıkan şu:

Kitlenmiş ve ayarlanamaz durumda. Yönetici tarafından denetleniyor diyor ancak bilgisayarda yönetici olan sayfadan girmek istediğimde de aynı durumla karşılaşıyorum. Yani adeta ele geçirilmiş durumda.

Ana sayfayı değiştirmek istediğimde de de yine aynı sorun..

Arama motorları kısmına girip arama motorunu değiştirmek istediğimde de bu durumla karşılaşıyorum:

Farklı virüs programları ve disk temizleme programları ile taratıp temizlememe rağmen sorun düzelmedi.

Siz ne önerirsiniz? Lütfen yardımcı olun..

ANIL

ANIL

Admin
Chrome ile ilgili ne varsa temizleyip tekrar denediniz mi?

kinger1905

kinger1905

Üye
portalsepeti.com nasıl kaldırılır diye google yazarsan yardımcı videolar ve yazılar bulabilirsin.

blsm_mr

Üye
kardeş team veaver kur yardım cı olurum bi yarım saat sonra staj defteri dolduruyorum :D hem ben yaptığım zaman kilit koyacam bi daha yüklemez

ekremsurer

ekremsurer

Üye
    Konu Sahibi
kardeş team veaver kur yardım cı olurum bi yarım saat sonra staj defteri dolduruyorum :D hem ben yaptığım zaman kilit koyacam bi daha yüklemez
Kardeşim birkaç disk temizleme ve virüs programları ile tarattım olmadı zaten. teamviewerın farkı ne ki? :D

blsm_mr

Üye
teamveaver senin bilgisayarını kontrol etmem için sen kur hemen mesai bitiyo bitmeden hallediyim işin :D virüs tarama programı değil:d:

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Program ekle veya kaldırda yabancı programlar falan varsa temizle. Virüs buraya bir program yüklemiş olabilir :hmmm

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Team Viewer :ehe :DChromenin üstüne gelip sağ tık yap özelliklere gir açılış yerini sil tkr gir belki çözülür. (Yalnış olabilir aklımdan yazdım)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
sorun bendede var çözüm bilen var mi

Üst Alt