Nexus 5 Ana Konu | Kullanıcıları Kulübü | Yardım/Destek

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Pa diye arat hacı. :D

Fi - PA/CM11 Theme v2.2 - MaxiCep

Bunun sürümü biraz eski googleda arat istersen. Aslında objectsin sürümü de biraz eski ama yeni sürüm nette yok daha birkaç gün önce güncellemişlerdi. Mesele değil bence =P

• Beğen
Tepkiler: mr.bell

avast

avast

Üye
Ya benim sarj bu siralar cok cabuk bitiyo nasil olacak

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl olsun? :D

avast

avast

Üye
16 saat bekleme 3 saat ekran ama gun icinde cok cabuk duauyo sanki eskisi gibi degil

mr.bell

Üye
Havalardandır eğer sıcak ve nem çoksa:)

avast

avast

Üye
:D o nasi oluyomus

mr.bell

Üye
Şahsi görüşüm kış aylarında daha çok gidiyor batarya.Mantıklı bir açıklaması vardır elbet en basitinden daha az ısınıyor kışın:)

enterneoll

enterneoll

Üye
tabi ki yazın daha fazla ısındığı için daha çabuk bitiyor bilimsel açıklamaya gerek yok herkes bilir bunu

avast

avast

Üye

Yav telefonun sarji anormal hizli gidiyor nasil normale dinerim

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady ve kamikaze456
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ne almistin sen :DHa hatirladim one almistin cek abi beklerim :D
profilde yazıyor :D htc oneöyle manzaraları kolay kolay bulamam ama hoşuma giden şeyler oldukça atarım buraya da

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Hatirladim hatirladim :D bilmiyorum one kamerasi nasil valla
düşük ışıkta morarma oluyor kamerada. önemsemediğim için yollamadım garantiye. gündüz çekimleri baya iyi bence yakında atarım buraya da :D

froomeed

Üye
Bugün istanbul bilişimi aradaım nexus 5 için, garantilerinin kendileri oldugunu söylediler sizce güvenilirmi burası ?

erkinexper

Üye
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bugün istanbul bilişimi aradaım nexus 5 için, garantilerinin kendileri oldugunu söylediler sizce güvenilirmi burası ?
bence böyle heyecanlara gerek yok. ben de bi ara düşündüm ama hiç de değmez. çoğu teknosalarda vatan'da ve kalmamış ama bulabilirsin sanıyorum

avast

avast

Üye
@Amaru Shady aklima geldin

Üst Alt