Haber "Manuganu 2" WP mağazasında!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
"Manuganu 2" WP mağazasında!
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bildiğiniz gibi yerli geliştiricilerimizden @Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen Manuganu isimli 3D oyun geçtiğimiz yıl mağazada yerini almış ve oldukça sevilmişti.

Maceranın ikinci sürümü olan "Manuganu 2" de iOS ve Android sürümlerinden bir ay sonra Windows Phone mağazasında yerini aldı.

Oyun Özellikleri
•Platform hareketleri : Koşma, zıplama, yuvarlanma, uçma ve yüzme
•Burak Karakaş tarafından yapılan özgün müzikler
•Dil seçenekleri: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi ve Türkçe

2 TL ücretle mağazaya sunulan ve deneme imkanı da bulunan oyunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin, RetaXter, beats ve 2 diğerleri

skynet

Üye
Androidde ücretsiz bizde ücretli adaletmi şimdi bu : ?

• Beğen
Tepkiler: luckysleven ve emz
papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: csll ve bulutsuzgece
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Hediye çekini hala yiyoruz vallaha :)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Oyun gerçekten çok iyimiş kolay kolay uygulama satın almam ama bu sefer paraya kıydım

Türk geliştiriciden böyle profesyonel bir oyun görmek gerçekten gurur verici, teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
teAtalay

teAtalay

Üye
@Alper Sarıkaya , bu güzel uygulamanın getirisinin daha yüksek olması için In App Purchase kullanmanızı öneririm.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
emz

emz

Üye
Bizde de unlock var :ehe

Var olmasına varda ben o işi yapamıyorum :( Çünkü evimde internet yok ve hiçbir şekilde o oyunları indiremiyorum. O nedenle anca bakıyorum :(

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

skynet

Üye
Var olmasına varda ben o işi yapamıyorum :( Çünkü evimde internet yok ve hiçbir şekilde o oyunları indiremiyorum. O nedenle anca bakıyorum :(

İnternet paketin varsa eğer pc ile paylaştırıp o şekilde yapabilirsin aslında :)

emz

emz

Üye
İnternet paketin varsa eğer pc ile paylaştırıp o şekilde yapabilirsin aslında :)

Abi konuyu azıcık sapıttırdım ama pttcell kullanıyorum sınırsız internetim olsun diye. Hızı 128 Kb/s yani ölü. Hızı indirmeye yetmiyor:) Yoksa zaten her işimi bu internetle yapıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: skynet

Üst Alt