Hangi Öğrenci Banka Kartını Seçmeliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Öğrenci Banka Kartını Seçmeliyim?
Selamın aleyküm maxicep ailesi sizlere sorum başlıktaki gibi hangi banka kartını almalıyım yurtta kaldığım için lazım oluyor yaşım daha 16,aylık kesmeyen sadece para çekmek için kullanabileceğim biR öğrenci banka kartı önerirmisiniz?

Ziraat ve ptt öğrenci kartı hariç.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sanırım veli izni ile garanti bankasında banka hesabı açılabiliyor tabi banka kartıda alırsın garantiyi tavsiye ederim

ismail

ismail

Üye
evet sanırım garantide ücret yoktu

The SLayeR

The SLayeR

Üye
yapı kredi seceblirsin zira bir çok banka öğrenci de olsa 6 ayda bir kart aydatı kesiyor ama yapı kredi aydat almıyor

ismail

ismail

Üye
YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Deniz var Ziraat var Ptt var Yapı Kredi varmı katırlamıyorum diğerleride mechul saten bende Mamaktayım burdada çok ama önemli olan orası :D

ismail

ismail

Üye
o zaman onlara bakican yoksa garanti sağlamı gibi. bide kartı alırken dikkat et bazıları kredi kartıda veriyo yanında çaktırmadan

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
o zaman onlara bakican yoksa garanti sağlamı gibi. bide kartı alırken dikkat et bazıları kredi kartıda veriyo yanında çaktırmadan
Tamam onu babama tembihlerim bakayım bi garanti varmı yokmu benim bildiğim yok ama bakmakta fayda var. :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
mürteza16

mürteza16

Üye
Halkbankı öneririm. Kendim kullanıyorum.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İs bankasindan uzak durun. Bugun hesap actirmak icin gittim oraya. Her ay para kesiyorlar ve iade icin ogrenci belgesi istiyorlar. Ustelik ogrenci belgesini de 6 ayda bir goturmek zorundasin.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
İs bankasindan uzak durun. Bugun hesap actirmak icin gittim oraya. Her ay para kesiyorlar ve iade icin ogrenci belgesi istiyorlar. Ustelik ogrenci belgesini de 6 ayda bir goturmek zorundasin.
Oooo kim uğraşacak uğraşmaya değmez gene ya ptt'ye yada ziraat'e kaldım desenize.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Valla bir yılım dolacak. İş bankası ne para kesti ne öğrenci belgesi istedi. Çok mutluyum. Her metroda vs atm de var. 10 numara 5 yıldız. Üniversiteliysen tabi bu dediklerim. Daha küçüksen bilmiyorum.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Lise daha,yaşım 16.

mürteza16

mürteza16

Üye
Halkbank diyorum tekrar.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Valla bir yılım dolacak. İş bankası ne para kesti ne öğrenci belgesi istedi. Çok mutluyum. Her metroda vs atm de var. 10 numara 5 yıldız. Üniversiteliysen tabi bu dediklerim. Daha küçüksen bilmiyorum.
İs bankasindaki gorevli hanimefendi de benim soylediklerimi soyledi.Universiteye baslayacagim bu arada. Yani universite lise farketmiyor.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
İs bankasindaki gorevli hanimefendi de benim soylediklerimi soyledi.Universiteye baslayacagim bu arada. Yani universite lise farketmiyor.
Ban da dediği herhangi bir hesap ücreti almıyoruz. Sadece okul kimliğimi getirdim açtırırken. Sonra bir şey istemediler. Yalan söyleyecek halim yok böyle saçma bir şey için

maxirabit

maxirabit

Üye
Bir iş yerin de çalışmaya basla banka kartı,kredi kartı gibi bir sorun olmaz,evde kolleksiyon yapiyorum artık,4 tane bankanın kartı oldu

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
    Konu Sahibi
Bir iş yerin de çalışmaya basla banka kartı,kredi kartı gibi bir sorun olmaz,evde kolleksiyon yapiyorum artık,4 tane bankanın kartı oldu

Çalışıyorum ama ne alakası var aldığım maaşı direk yatıracağım seten okul'da harcamaya.:oke:

Üst Alt