Konu ile alakasız mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
Konu ile alakasız mesajlar
Artık gereksizler bölümünde bile konu ile alakasız mesajlar siliniyor. Sebebi nedir? :hmmm

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sen ben o biz siz onlar :D

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow ve ghstr
Akıncı

Akıncı

Üye
Gereksizler bölümü olsa bile fazla gereksiz alakasız mesaj yazmak düzeni bozar :ok2:

• Beğen
Tepkiler: ghstr
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
şikayet edilmiş ve haklı sebebi varsa silinmiştir yada yönetici uygun görmemiştim

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Gereksizler bölümünde şikayet harici konu ya da mesaj silmiyoruz. Eğer kastınız geçenlerdeki konu ise, onunda açıklaması yapılmıştı. :hmmm

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: -Akıncı
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Gereksizlerde gereksiz mesaj silmişliğim var :D şikayet oluyor yada ne bileyim kurallara aykırı durumlar oluyor silmek durumunda kalıyoruz. Ama rahat olun, gereksizlerde istedğiniz kadar gereksiz muhabbet çevirebilirsiniz.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
    Konu Sahibi
Gereksizlerde gereksiz mesaj silmişliğim var :D şikayet oluyor yada ne bileyim kurallara aykırı durumlar oluyor silmek durumunda kalıyoruz. Ama rahat olun, gereksizlerde istedğiniz kadar gereksiz muhabbet çevirebilirsiniz.
Kurallara aykırı değildi ama şikayet edilmiş demek. :hmmm Merak ettiğim artık o bölümde de konu ile alakasız mesajların silinip silinmediğiydi. Cevabı almış oldum. Teşekkürler. :oke: