Tavsiye S4 Mini I9190 Metal Bumper Kılıf (Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
S4 Mini I9190 Metal Bumper Kılıf (Yardım)
Arkadaşlar Linkte Belirtmiş Olduğum Metal Bumper Kılıftan S4 Mini I9190 İçin Nerden Bulabilirim. Şimdiden Teşekkürler

Son düzenleme:

reflex

reflex

Üye

Bak bi

magnumxx

Üye
Foruma hergun kitkat ile ilgili haber var mi diye giriorum duzenli olarak fakat s4 miniyle alakali konulari gozardi etmiyorum bu konuyu ve kilifi gorunce gercekten kilif cok hosuma gitti eger bi yolunu bulurda alirsan lutfen bilgilendir bende alicam harbiden cok guzel kilif. Senin attigin sitedeki tasarimlar harika ama arladasin attigida cok guzel 5s gold andiriyor

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
Bu Model de tutar aslında kenarları korumak için

magnumxx

Üye
yav ne koruması bro :D ben korumasında degılım tıpı guzellesın telefonun, telefonu bıraz daha kullanmam ıcın bı sebep olsun ben onun arayısındayım, yoksa 1. kalite replika iphone 5s almayı dusunuyorum tabı aktıf yıne s4 mını kullanırımda bi iphone 5s de kullanmadık demıyelım hesabııııına alıyım dıyorum

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi
yav ne koruması bro :D ben korumasında degılım tıpı guzellesın telefonun, telefonu bıraz daha kullanmam ıcın bı sebep olsun ben onun arayısındayım, yoksa 1. kalite replika iphone 5s almayı dusunuyorum tabı aktıf yıne s4 mını kullanırımda bi iphone 5s de kullanmadık demıyelım hesabııııına alıyım dıyorum
alırsan burdan banada haber ver

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Bende s3 için alıcam harika bir şey :)

Son düzenleme:

Anıl Umut

Emekli Yönetici

Böyle bir şey var Türkiye'de.Ama senin gösterdiğinin estetiği yok tabi

cixx_bg

cixx_bg

Üye
    Konu Sahibi

Böyle bir şey var Türkiye'de.Ama senin gösterdiğinin estetiği yok tabi
bu istediğim gibi kasa değil, siliyon kılıfların sert olanından

Anil-D

Anil-D

Üye
s4 icinde varsa alimla bende

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Ben s3 için dün sipariş verdim. Çinden geliyor 3-5 hafta diyor gelmesinede bakalım hayırlısı :S 30 liraya patladı yaklasık :)

magnumxx

Üye
Ben s3 için dün sipariş verdim. Çinden geliyor 3-5 hafta diyor gelmesinede bakalım hayırlısı :S 30 liraya patladı yaklasık :)
Hangi siteden ve ne cesit bi kilif siparisi verdin

• Beğen
Tepkiler: onursan

magnumxx

Üye
Bunum aynisi dedigin hangisi, s3 icin bi link yok mu merak ettim

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Bunum aynisi dedigin hangisi, s3 icin bi link yok mu merak ettim

NOT: Galaxy S3 metal bumper cover diye aratırsanda ulaşabilirsin. Co.uk' u com yapmanı tavsiye ederim. Avrupa kullanıcılarını da görebilirsin

magnumxx

Üye
türkiyede bu tarz kılıfa en yakın kılıfı gittigidiyordan buldum ve satıcısıda gerçekten cok ılgılendı whatsapptan urunun resmınıde attı yalnız elınde sadece beyazı kalmıs: bence degerlendırılır ıyı kılıf

• Beğen
Tepkiler: onursan
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben aliminium arka kapak kullanıyorum hem wifi hem de 3g çekimi zayıflıyor ona göre plastik tercih edersen daha hayırlı

magnumxx

Üye
bu karbon fiber diye geçiyor kaldıki şuan telefonun ozellıklerını kısıtlasa dahı gorsel olarak en guzelını arıyorum yabancı sıtelerde mevcut ama kım ugrascak. ama yınede tavsıyen ıcın sagol

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci

Üst Alt