Karşılaştırma 5 mi 5s mi almalıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
5 mi 5s mi almalıyım?
Arkadaslar ip4 ü satıp üstüne para ekleyip 2. El temiz bir tane iphone almayı düşünüyorum. Fakat 5s in 5 ten çok üstün bir yanı var mı? Videolara falan baktım hız olarak aynı gibiler pek bi fark göremedim. Sanırım 5 in 2. El fiyatları 1300 civarı. 5s ise 1500. Sizce hangisini alıyım?

sLeepLe

sLeepLe

Üye
5ste parmak izi okuyucu var kamerası bana göre daha iyi işlemcisi 5sten daha iyi yeni oyunlarda falan 5s daha iyi olur ben 5s alıcam 5ten ziyade 5s daha iyi olur bence :) 5in yanları soyulmaya başlıyo bide 5ste bu soruna rastlamadım

byAndroid

byAndroid

Üye
Tabikide 5s iphone un s serisi candir

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
5S butce yetmezse 5C

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
5c nin dış görünüşü hoşuma gitmedi. 5s ile 5 arasında kaldım. Özellik olarak çok fark var mı bu iki telefon arasında. Veya başka önereceğiniz telefonlar varsa onlara da bakabilirim. Çok fazla oyun oynarım film izlerim. Yani telefon günün çoğunluğunda elimde olur.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
5s tabikide işlemci olarak A7 ve 64 bit ayrıca kullanana parmak izi okuyucu var harika bir özellik. Kamera olarakta 5s önde. Kap kullanırsan ben iPhone 5 kullandığımda dökülme olmamıştı fakat 5s te yok diyorlarsa kap kullanmam dersen 5s i al.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
5s

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
5s farklı bir dünya :)

NEXUS

NEXUS

Üye
5S Al Tabikide.

fk555897

fk555897

Üye
Daha uzun kullanacaksan 5S al ama 1-2 sene kullanıp değiştireceksen 5 al.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
5s

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
5S - Uzay Grisi

• Beğen
Tepkiler: Serhan
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkürler :) 5s almaya karar verdim. Birde 5 lerde soyulma oluyomus, bu sorun 5s lerde var mı ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
5 yerine 5c daha mantıklı ve Hepsiburada'da 1400 TL. 5s'in ikinci eline 1500 TL vereceğine 1400 TL'ye sıfır 5c almak daha mantıklı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
5 yerine 5c daha mantıklı ve Hepsiburada'da 1400 TL. 5s'in ikinci eline 1500 TL vereceğine 1400 TL'ye sıfır 5c almak daha mantıklı.
yazdığına göre sıfır alıp aradaki 100 tl için daha düşük donanım tercih etsin yani (: neyse bu da bir yaklaşım, bu arada soyulmaları engellemek için bir kap yeterlidir sanırım

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Sucrofe

Sucrofe

Üye
İkinci el pek önermem.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Yorumlarınız için teşekkürler :) 5s almaya karar verdim. Birde 5 lerde soyulma oluyomus, bu sorun 5s lerde var mı ?
Kasanın hala hamur gibi ezildiğini söyleyenler var ama çiziği daha az gösteriyor :)