Symbian Hack için En Kolay Yöntem (S^3/Anna/Belle/s60v5/s60v3)

Sponsorlu Bağlantılar

perperek

perperek

Üye
kardeşim bende eklediğin programlar bile hata veriyor gelde işin içinden çık şimdi :D

salih stormrage

salih stormrage

Üye
ya mubarek kardeşim konu eski ama umarım yardım eden cıkar bir haftadır hackle urasıyprum yapamadım antivirusu kurmaya calışıyorum yerleşik bileşen diyo cozum olarak verdiğin secenegi yapıyorum x-plore kopyalamaya veya tasımaya izin vermiyo baskaları ise norton hack diye bi program soyluyo ondada aynı sıkıntı var birisi yardımcı olsun patlamak üzereyim

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ya mubarek kardeşim konu eski ama umarım yardım eden cıkar bir haftadır hackle urasıyprum yapamadım antivirusu kurmaya calışıyorum yerleşik bileşen diyo cozum olarak verdiğin secenegi yapıyorum x-plore kopyalamaya veya tasımaya izin vermiyo baskaları ise norton hack diye bi program soyluyo ondada aynı sıkıntı var birisi yardımcı olsun patlamak üzereyim
bir üst mesajı oku, derdine çare orda...

salih stormrage

salih stormrage

Üye
bir üst mesajı oku, derdine çare orda...

onuda denedim soylediği dosyaların bir kımı telin soylediği yrinde yok ordada yardım istedim ama sen biliyorsan soylesen vok iyi olur beklememiş olurum

salih stormrage

salih stormrage

Üye
antivirüs programını kurabildin mi?

programı kurdum ve soylediği dosyalarında nerdeyse hepsini kopyaladım ama sys binde olması gereken dosyalar kayıp bu yuzden rompatcheri acamıyorum ve hackleyemiyorum

Emrgncy

Emrgncy

Üye
programı kurdum ve soylediği dosyalarında nerdeyse hepsini kopyaladım ama sys binde olması gereken dosyalar kayıp bu yuzden rompatcheri acamıyorum ve hackleyemiyorum
rompatcher açılmıyor mu?biraz hızlı yazarsan yardımcı olabilirim, az sonra çıkmam lazım çünkü

salih stormrage

salih stormrage

Üye
haayır acılmıyor ama simgesi menuda var dosyaların bir kısmını kppyaladığım için olmalı ama eksik kısmından dolayı da avılmıyo

salih stormrage

salih stormrage

Üye
evettamam tamam gerek kalmadı teli acıp kapattım dosyaların hepsi yerindedaha dorusu üçüncü kapatışımda oldu

Emrgncy

Emrgncy

Üye
üstte linkini verdiğim konuya git ve ordan fp2ler için olan hack yöntemini yap, biraz karışık gelebilir ama dikkatli ve sırayla yaparsan hack işlemin olacaktır, senin telefon normal hack yöntemleri ile hack olmaz...
evettamam tamam gerek kalmadı teli acıp kapattım dosyaların hepsi yerindedaha dorusu üçüncü kapatışımda oldu
rompatcher açılıyor mu artık..

salih stormrage

salih stormrage

Üye
evet herseu yolunda ilgilendiğin için saol yoksa çoktan vazgeçmiştim

_ilyas_

Üye
hocam benim e sürücüsünde o dediğin klasör yok

_ilyas_

Üye
e resource

Emrgncy