Donna Grey 2.0 Edited By JHAM2005™

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Donna Grey 2.0 Edited By JHAM2005™
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ringofdie, muhsinsa ve ÇaRşI 2387

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
teşekkürler abi üstteki bildirimleri nasıl elde ederiz bide menü ikonlarıni ekleyebilirmsn ?

cool_moon

Üye
:tşk:

Menü simgeleri gösterildiği gibi görünmek olun "Donna Grey Edited by KKroto/Sr X

ersncak42

Üye
abi şu üstten kayan bar var ya onu degistirebilirmiyiz mesela baska bi temadan sadece ust bari aktarabilir miyiz bir de su alt barda ne var ne yok silebilir miyiz

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi

ersncak42

Üye
abi sana bi tema versem silebilir misin alt barını ?

ersncak42

Üye
evet de ben hepsinin kaybolmasını istiyorum telefon simgesi ile bul simgesi duruyor daha veya su 1.resimdeki gibi yapabilir miyiz

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
evet de ben hepsinin kaybolmasını istiyorum telefon simgesi ile bul simgesi duruyor daha veya su 1.resimdeki gibi yapabilir miyiz
joshlog mod uyguladığın ise kullanmış olduğun avkon2 yi gönder onda bulunan arama ve bul simgesini de sileyim
ilk resimdeki ikonlar elimde yok

ersncak42

Üye
ben orjinal avkon kullaniyorum elinde orjinal varsa silip atar misin yoksa ben kendi telefonumdan atayim mi orjinal avkonu

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
ben orjinal avkon kullaniyorum elinde orjinal varsa silip atar misin yoksa ben kendi telefonumdan atayim mi orjinal avkonu
joshlog mod uyguladan iconlar üzerinde oynama yapılmaz oynama yapılır da telefona atamazsın

Son düzenleme:

ersncak42

Üye
nasil yani anlamadim ben joshlog mod yapyim zaten cok onceden ?

Üst Alt