Haber Android YouTube Uygulaması Artık 1440p Çözünürlüğü Destekliyor

Sponsorlu Bağlantılar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
Android YouTube Uygulaması Artık 1440p Çözünürlüğü Destekliyor

Google son zamanlarda YouTube’da video izleme kalitesine yönelik güncellemelerini artırdı. İlk olarak 144p ve 720p çözünürlük arasında video izleme kalitesi uygulamaya dahil edildi. Sonrasında ise cihazların ekran çözünürlüğüne bağlı olarak YouTube’da video izleme kalitesinin kimi kullanıcılarda Full HD çözünürlüğünde olduğu görüldü.

Google kısa süre önce YouTube için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni güncellemeyle birlikte YouTube’da video izleme kalitesi 1440p kadar yükseltildi. LG G3 sahipleri bundan sonra 5.5-inçlik Quad HD ekranda 1440p kalitesinde videolar izleyebilecek.

Yılın ikinci yarısıyla birlikte Quad HD ekranlı akıllı telefonların sayısı bir hayli artacak. Bu sebeple Google’ın çözünürlüklü kalitesini artırması beklenen bir gelişmeydi.

• Beğen
Tepkiler: lazye

reflex

reflex

Üye
Benim telde 720p ble açık değil nasıl iş yapıyo bu Google anlamadım

fk555897

fk555897

Üye
Google baya hızlı.
Benim telde 720p ble açık değil nasıl iş yapıyo bu Google anlamadım
Mobil siteden girersen böyle şeyler olabilir. Android YouTube uygulamasını indirip çözünürlüğü değiştirebiliyorsun.

SHS

SHS

Üye
O yükseltsinde ekrandan dolayı bi fark göremiycez :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
ekrandan farkı göremesekte bile avea kullanıcıları video yüklenene kadar yaşlanır :D

erko merko

erko merko

Üye
ekrandan farkı göremesekte bile avea kullanıcıları video yüklenene kadar yaşlanır :D
Bulunduğum bölgede gayet iyi çekiyor çok şükür en yoğun saatte bile 5-6mbps oluyor gece 10mbps+ oluyor :D

reflex

reflex

Üye
Google baya hızlı.
Mobil siteden girersen böyle şeyler olabilir. Android YouTube uygulamasını indirip çözünürlüğü değiştirebiliyorsun.
Eyavallah sağol ama bende uygulamadan giriyorum ama maalesef 480p den yukarısı yok vede hd 1080p açmama rağmen s4 miniye şuanlık 720p açık değil demekki

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aşırı şarj yer mi?

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
    Konu Sahibi
zannetmem. Ama kotayı somurecegi kesin

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bulunduğum bölgede gayet iyi çekiyor çok şükür en yoğun saatte bile 5-6mbps oluyor gece 10mbps+ oluyor :D
ya telefonlada alakası var tabi benim telefon e6 çok hızlı birşey değil yeni telefonlardan alınca hız fark eder tek sıkıntı evde çekmiyo yoksa dışardayken 3g falan canavar gibi çekiyo :D

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ya telefonlada alakası var tabi benim telefon e6 çok hızlı birşey değil yeni telefonlardan alınca hız fark eder tek sıkıntı evde çekmiyo yoksa dışardayken 3g falan canavar gibi çekiyo :D
e6 satilik mi :D

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
eylül ayında aksilik çıkmazsa alıcam telefon ondan sonra satmayı düşünürüm hayırdır bu kadar istekli e6 isteyen görmemiştim :D
işletim sistemini özledim :D s4 kullanıyorum yanina iyi gider :D düsünürsen e6 ya evde yatan galaxy ace veririm :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
işletim sistemini özledim :D s4 kullanıyorum yanina iyi gider :D düsünürsen e6 ya evde yatan galaxy ace veririm :D
değişikmiş hiç takasa gelende olmamıştı :D özelden devam ederiz konu dağılmasın şikayet almayalım :D

Üst Alt