Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Arkadaslar bf3 testi yaptim multiplayer ultra fps 20 mediumda ortalama 40 nasil sizce bana kotu gibi geldi sorunmu var bende acaba :( driverlar guncel oysaki:/
driverin güncel olması pek bir şey değiştirmez. bence fps değerleri iyi highda 30 alıyorsan iyi
Hatayı geçemiyorum,öbürüde olmadı...biostan herhangi bir ayarı varmı ekran kartı için...
Ayrıca bu pc de pes13 oynayabilen varmı,yardım bekliyorum teşekkürler.
ben hataya yoksay diyorum oyuna giriyor oynanıyor ama çözünürlük grafik falan en düşük ayarda yükseltmeye çalıştığımda hata veriyor

emre_doner

emre_doner

Üye
20 fps akıcı oluyor mu peki,kasılmalar oluyor mu,oynanabilir bi halde mi ? birde bu pes 13 e çözüm bulmak lazım dostlar ya,bu modelin hepsinde mi pes 13 sıkıntı ?:blink:

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
20 fps akıcı oluyor mu peki,kasılmalar oluyor mu,oynanabilir bi halde mi ? birde bu pes 13 e çözüm bulmak lazım dostlar ya,bu modelin hepsinde mi pes 13 sıkıntı ?:blink:
2 ekran kartlı her laptopda aynı sorun var . 20 fpsde oyun kasar kasmaması için en az 25 fps gerekir aşşağısında takılmalar olur

The Shadow

The Shadow

Üye
Pes 12 nin settings.exe siyle yukseltmeyi deneyin ayarlari. Buyuk ihtimalle calismaz ama denemeye deger :D Tabi onda da ayni sorun yoksa :ehe

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Mufche

Mufche

Üye
8GB Ramli modelini sipariş vereceğim. Hadi hayırlısı pcdepo da 21.00da 23.00 indirim olacakmış onu bekliorm .)

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
emre_doner

emre_doner

Üye
pes 14 te çok kötü.pes 15 in çıkmasını mı bekliycez yani :angry:

TeKnoArda

Üye
Aslında intel hd 4400 pes' i ultra ayarlarda bile 45-50 fps oynatabilecek düzeyde fakat vram azlığından dolayı açamıyoruz işte :(

Mufche

Mufche

Üye
Sipariş tamamdır artık bekleyecez :))

TeKnoArda

Üye
Hayırlı olsun. Oyunlarla çok haşır neşir iseniz 8 gb ramin çok faydasını görürsünüz. :)

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
gta 5 çıkınca fps yi bi ölç baam ben öyle alırım anca

boran9999

boran9999

Üye
8GB Ramli modelini sipariş vereceğim. Hadi hayırlısı pcdepo da 21.00da 23.00 indirim olacakmış onu bekliorm .)

İndirimdeki X550LN-XO069D 4Gb ram görünüyor benmi yanılıyorum acaba?

TeKnoArda

Üye
X550LN-XO069DA modeli var 8 gblık.

panzerius

Üye
Arkadaşlar çarşamba gecesi ben de aynı modeli aldım 1230 TLye. Ana başlığa beni de yazın :) Alıcak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu 3. laptopum ve sonunda gerçek bir laptop kullandığımı anladım. Yanında 15 tlye alınan mouse fena değil. Oyun için yetersiz ama gezinti için gayet güzel. Çanta 4 tl olduğu için alınabilir. Notebooka windows 8.1 kurdum. Zaten notebookla gelen CD 8.1 destekliyor.Açılış hızı 9 sn ile 15 sn arasında değişiyor. Uyku modu kapanış max 4 sn açılış 1.5-3 sn. arasında. Isınma 0 enerji tasarrufunda bile kasma olmuyor işlemci kesinlikle oyunlar için de autocad solid basit çizimler için yeterli bana kalırsa. PES 2013ü malesef ben de halledemedim.
Kurduğum Oyunlar
Battlefield4
GTA4
BLUR
COD Modern Warfare
COD Modern Warfare 2
FarCry 3 <3
Flatout 2
Left 4 Dead 2 (Nosteam Multi)
Need For Speed Rivals

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Sipariş tamamdır artık bekleyecez :))
hayırlı olsun :)
Arkadaşlar çarşamba gecesi ben de aynı modeli aldım 1230 TLye. Ana başlığa beni de yazın :) Alıcak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu 3. laptopum ve sonunda gerçek bir laptop kullandığımı anladım. Yanında 15 tlye alınan mouse fena değil. Oyun için yetersiz ama gezinti için gayet güzel. Çanta 4 tl olduğu için alınabilir. Notebooka windows 8.1 kurdum. Zaten notebookla gelen CD 8.1 destekliyor.Açılış hızı 9 sn ile 15 sn arasında değişiyor. Uyku modu kapanış max 4 sn açılış 1.5-3 sn. arasında. Isınma 0 enerji tasarrufunda bile kasma olmuyor işlemci kesinlikle oyunlar için de autocad solid basit çizimler için yeterli bana kalırsa. PES 2013ü malesef ben de halledemedim.
Kurduğum Oyunlar
Battlefield4
GTA4
BLUR
COD Modern Warfare
COD Modern Warfare 2
FarCry 3 <3
Flatout 2
Left 4 Dead 2 (Nosteam Multi)
Need For Speed Rivals
gta 4 çalışıyor mu bende çalışmadı bir türlü oyun hatalı değil aynı oyunu arkadaşa kurdum çalışıyor bende çalısmadı

panzerius

Üye
Şuanda kurdum deneyip geri dönücemŞuan bende de aktivasyonla ilgili birşeyler yazdı çıktım tamamen. İndirdiğim torrentin yorumlarına baktım 50 mblık bir patch hazırlamışlar o yamayı yapıp tekrar bakıcam

Üst Alt