Spor REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS

Sponsorlu Bağlantılar

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
REAL FOOTBALL 2015 TÜRKÇE + DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ+RMS
Real football 2015 türkçe + düzgün oyuncu isimleri Düzgün oyuncu isimleri mhmt93t adlı kullanıcının konusundan alıntıdır...
EKLENEN:
TT. ARENA, S. SARAÇOĞLU,DÜZGÜN OYUNCU İSİMLERİ v2, Türkçe dil desteği, yeni ikon vb.

[SIZE=7link kirilmistir en kisa surede duzeltilecek[/COLOR]DİR[/URL] 320x240[/SIZE]

RMS(transfer ,isim eklentisi)(RAR)
RMS(transfer-isim eklentisi) (ZİP) (ALTERNATİF)

GÖRÜNTÜLER...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, meklöğ, beyazaslan06 ve 4 diğerleri

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Bakalım digerinden iyi olmuşturbugün biter herelde

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Yapıyom bakalım az kaldı...11 ine gelebilir...yani ayın 11i

• Beğen
Tepkiler: sercanfb66
sercanfb66

sercanfb66

Üye
ne eksi varki tamam 11 olsun daha gün atlamazsın demi net paketi bitti bitecek

samikadze

samikadze

Üye
her ekran için olucakmı???

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
320x240 yaparım

Son düzenleme:

Brsokcu

Üye
Dogru sporcu sımgelerı pesten bulabılırsın dostum onların sımgesı dogru yarını beklıyorum

sercanfb66

sercanfb66

Üye
şimdiden begendim he

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Dogru sporcu sımgelerı pesten bulabılırsın dostum onların sımgesı dogru yarını beklıyorum
Takım logosu mu demeye çalışıyorsun? onlar kodlamayla onu yapamıyoz bide bulsam fifadan alırım peste ingiltere ligi tamamı yanlış...240x320 yi denemeden atıcam ( benim telefon 320x240) çalışıyorsa söylersiniz... çalışmazsa başkasına yapıp atarımdokunmatik isteyen var mı 240x320 yi ona göre yapcam, normal var ama isteyen varsa dokunmatikte yapıcam...240x320 isteyen link atsın ben bi tane buldum ondada sadece friendly ve cups vardı... başka buldum oda dokunmatikti?

sercanfb66

sercanfb66

Üye
Fifada dogruyarın atıyonrf 2012 dogru ama

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
yeni ekran görüntüleri eklendi... o oyun stilleri kısmı tamamen türkçe yapılacak... tüm takımlarda türkçe oyun stilleri göreceksiniz..

sercanfb66

sercanfb66

Üye
yarından sonra gün atmazsın demigüzelPes Artık Spiker Türkçe

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
tebrik ederim

sercanfb66

sercanfb66

Üye
bende tebrik ederimHepsi Türkçe iyi

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
bende tebrik ederimHepsi Türkçe iyi
hepsi türkçe değil... Lig açıklamaları falan yapmıcam, zaten oynarken 1 saniye falan görüyoz onu ama 5 sayfa yazı var... Yarın akşama doğru gelebilir oyun bi sorun olmazsa...

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
hepsi türkçe değil... Lig açıklamaları falan yapmıcam, zaten oynarken 1 saniye falan görüyoz onu ama 5 sayfa yazı var... Yarın akşama doğru gelebilir oyun bi sorun olmazsa...
zor iş helal olsun

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Raso66

Raso66

Üye
Ellerine sağlık çok zor bir iş gerçekten.. Gayet iyi bilirim çünkü bende 14 ü türkçe yapmıştım. Keşke oyunda hatasız olsaydı futbolcu benzerlikleri ve futbolcuların çabuk yorulması gibi..

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Ellerine sağlık çok zor bir iş gerçekten.. Gayet iyi bilirim çünkü bende 14 ü türkçe yapmıştım. Keşke oyunda hatasız olsaydı futbolcu benzerlikleri ve futbolcuların çabuk yorulması gibi..
çabuk yorulma falan diyolarda sanırım bu sürümde o yok ben hiç yorgun oyuncu falan görmedim hatta oyuncuların enerji seviyesini bile görmedim nerde oluyo o yorulma işi?Bide bu rf her yıl aynı dil dosyasını kullanıyor yaa 1-2 şey ekleyip koyuyolar rf 2009 dan sonra hepsinin spiker falan tamamen aynı...
ne eksi varki tamam 11 olsun daha gün atlamazsın demi net paketi bitti bitecek
ne zaman bitiyo senin internet?Rf serisinde Volkan 3 yıldır zenci :D (2013-2014-2015)

sercanfb66

sercanfb66

Üye
16 sindaZor iş helal olsun

Üst Alt