Tavsiye moto g kapak hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
moto g kapak hakkinda
Moto g kapak aldım ama telefona takınca telefonda tuşlar kilitleniyor neden olabilir acaba?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kapak aldım derken ? .bi foto atar mısınız

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Buyur

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Buyur
Kapaklı kılıf deseydin keşke :)

Neyse nasıl bir kitlenme oluyor acaba ?
Yoksa kılıf tuşlara basmanı engelliyor olmasın ??

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya telefonu taktigimda direk tuşlar kilitleniyo tuş kilidini aciyoyorum yöne direk kapanıyor :(

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yok ya telefonu taktigimda direk tuşlar kilitleniyo tuş kilidini aciyoyorum yöne direk kapanıyor :(
Kılıf tam uyumlu değil demekki tuşa baskı yapıyor başka açıklaması olduğunu sanmyorum :(
Kılıf takili iken tuşların olduğu yerin resmini atabilir misin

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Sabah aktarım şuanda müsait değilim yarin ise gidicem ilginiz için tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Moto g orjinal kılıfın da kapağı açınça telefonda açılıyor yani sensör var demekki senin kılıf sensörleri bozuyor ve telefon algılamıyor

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Orijinal kılıf mi alman lazim
Orijinal kılıf mi almam lazim
Kardeşim seninki çipli kılıf değil ki hiç gerek yok dediğim gibi kılıfın kesiminde sorun vardır bence

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Aynen normalde orjinal kılıflarda üst kısımlarda bildirim ışığı ahize yeri açık oluyor sanırım sensör yeride açık oluyor o yüzden algılıyor

Bence sen aldığın kılıfta ekranın üst kısmında ahize falan olan yeri kes ama komple kes o üst kısmı siyah yer ekran dışında umarım anlamışsındır :) öyle telefon algılar en kötü ihtimal ile kapağı kesip normal kılıf olarak kullan

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Aynen normalde orjinal kılıflarda üst kısımlarda bildirim ışığı ahize yeri açık oluyor sanırım sensör yeride açık oluyor o yüzden algılıyor

Bence sen aldığın kılıfta ekranın üst kısmında ahize falan olan yeri kes ama komple kes o üst kısmı siyah yer ekran dışında umarım anlamışsındır :) öyle telefon algılar en kötü ihtimal ile kapağı kesip normal kılıf olarak kullan
Olum adamın güzelim kılıfı kestircen ya yanlış yönlendirme

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Anladım bi video çekip koyabilirim öyle daha iyi olur isdeyim şuan :)

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Olum adamın güzelim kılıfı kestircen ya yanlış yönlendirme

o zaman sen yönlendir bakalım nasıl yönlendireceksin

benim dediğimi yaparsan %100 olacak diye birşey yok ama sensörler dediğim yerde orayı keserseniz belki kapak düzgün çalışır ama emin değilim sonra bana kızmayın

Son düzenleme:
lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Neyse geri verdim ekran jelatini aldım :) simdi otg kablosu ve kılıf lazim :) stock romda otg çalışıyor mu :)

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bende öyle kılıf alacağımda aynı sorun benimde başıma gelir diye korkuyorum

aynı senin kılıf gibibiraz detaylı anlatabilirimisin senin sorun nasıldı ya

lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Benim sorun sensorle alakalı değildi kesinlikle telefon ekranini kapatmadan ekran gidiyordu sadece sağ tarafi takiyorum kılıfa tuşlar kilitleniyodu yani bence önce bi dışarda bi yerde kılıf tak öyle :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
lazye

lazye

Üye
    Konu Sahibi
Moto g kılıf kullanan kimse yok mu