Uygulama Herkese selam, mobomarketi sürekli yükleniyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

btasar5

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Herkese selam, mobomarketi sürekli yükleniyor yardım
Sayın cok kıymetli arkadaşlarım bu sitenin daimi takipçisi olduğumu belirtir program apk larini yüklediğiniz yerlerden asiri derecede şikayetçi oldugumu belirtirim. Telefondan mobomarket apksini silmekten biktim usandim. Istemiyoruz kardesim mobomarketi yokmu baska yer eskiden kendi serverinize yukluyordunuz lutfen tekrar buna imkan verin cok rahatsiz durumdayız.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Sayın cok kıymetli arkadaşlarım bu sitenin daimi takipçisi olduğumu belirtir program apk larini yüklediğiniz yerlerden asiri derecede şikayetçi oldugumu belirtirim. Telefondan mobomarket apksini silmekten biktim usandim. Istemiyoruz kardesim mobomarketi yokmu baska yer eskiden kendi serverinize yukluyordunuz lutfen tekrar buna imkan verin cok rahatsiz durumdayız.
mecburi bir durum yoksa site yetkilileride istemez tabi

mürteza16

mürteza16

Üye
Kendileri upload etmedikleri için bu dediğin olamaz.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
mobogenie ve mobomarket hemen hemen her download linkinde kendi kendine inen illet bişey. Forumun yapabileceği bişey yok sorun bu mobomarketin ceosu reklam sevdalısı *** herifte. Her yeri almışlar cephe gibi ne indirsem otomatik o zımbırtı da iniyor

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Symbian'da böyle şeyler olmazdı çünkü modlar kendi upload ederdi. Apkcı dostlara önerim üşenmeyin upload edin :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Symbian'da böyle şeyler olmazdı çünkü modlar kendi upload ederdi. Apkcı dostlara önerim üşenmeyin upload edin :)
O durum öyle değil işte. Symbianda bir dosya en fazla kaç mb oluyorduki ? Zaten eklenti sınırını geçmiyor genelde zaten sürekli paylaşım yapan üyeler paylaşım yaptığı için eklenti olarak veriyorlardı. Ama android uygulamalarının özellikle oyunlarının boyutları büyük herkeste fiber internet kullanmıyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: İhtiyar007

Üst Alt