galaxy note 3 resimler gitti geri getirme imkanı var mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
galaxy note 3 resimler gitti geri getirme imkanı var mı ?
yanlışlıkla galerideki tüm resimler videolar silindi iptale bastım ama fayda etmedi netten araştırdım baya bi program var ama hiç biride çalışmıyor bu resimleri geri getirmenin bi yolu yok mu bi yardımcı olursanız sevinirim

Kingmortall

Kingmortall

Üye
silinen doslayarı geri getiremessin kardeşim geri dönüşüm kutusu yok

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Hafızaya yazılanların geri getirebileceği hakkında okumuştum bazı ikinci el alıcılar önceki sahiplerinin bilgilerini alabiliyormuş...

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
ya bilgisayarda geri dönüşümden silsen bile geliyor ama telefonda geliyor mu bilmiyorum play storede bi sürü program var bi işe yaramıyo hiç biride

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Nasil yok dostlar . hem pc ye bağlayarak olur . hemde markettn hexamob recovery indirirerek geri getirir. Kendim yaptım. Ama dikkat et hafiza olsun cunku hersey geri geliyor işe yarayani al gerisini sil. Ve kalite eskisi gibi olma jpg ler biraz soluk olur.
Not. Çöp kutusu tavsiyesi es yonetici herseyi orda hal et tam pc hissi var
@the06resul

the06resul

the06resul

Üye
    Konu Sahibi
bu program markette var ama bi işe yaramıyor
Nasil yok dostlar . hem pc ye bağlayarak olur . hemde markettn hexamob recovery indirirerek geri getirir. Kendim yaptım. Ama dikkat et hafiza olsun cunku hersey geri geliyor işe yarayani al gerisini sil. Ve kalite eskisi gibi olma jpg ler biraz soluk olur.
Not. Çöp kutusu tavsiyesi es yonetici herseyi orda hal et tam pc hissi var
@the06resul
o dediğiniz programı indirdim ama dili ingilizce o yüzden nasıl yapıldıgını bilmiyorum

xpaede

xpaede

Üye
Dumpster programı ancak dosyalar silinmeden önce kurulursa işe yarar.Silindikten sonra kurduğunuzda bir dahaki sefer yaşanılacak kazaları önlemeye yardımcı olur. Silinen dosyalardan bir bölümü cacheye yazılmış olabilir ancak onların da sistem tarafından çoktan silindiğini tahmin ediyorum. Üzgünüm ama dosyalarınız için pek fazla umutlu değilim. Umarım başarırsınız size önerim bundan sonrası için ; dropbox veya gdrive benzeri cloud yedekleme sistemleri kullanmanızdır.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Videosunu izle dost

Üst Alt