Tavsiye Telefona yüksek kalitede mp3

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Telefona yüksek kalitede mp3
Arkadaslar telefona mp3 indiriyorum ama kalitesiz geliyor hani kaliteli nerden indirebilirim 320kbs falan varmi site

0MG90

0MG90

Üye
kat.ph den indir, albüm kapaklı neredeyse hepsi

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Abi bas agirlikli su kombinasyonu yapiyorumda

0MG90

0MG90

Üye
Bol bol varmış :D

0MG90

0MG90

Üye
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Vardi sanirim baya hatta hata veriyor failed diyor apple alakali sanirim ama google playden indirdim
Seed var mı? Varsa inmesi lazım

0MG90

0MG90

Üye
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Onlada denedim tamam indi bitane :D

xmustx

xmustx

Üye
Basit bi yöntem olarak mp3 seslerini mp3 amplifier uygulamasıyla yükseltebilirsin bi klasöre güçsüz mp3leri at.programı marketten indir kur sonra klasörü seç şarkılara 1.5 -1.9 ölçeğinde güç ver.aradaki farkı yaşa :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Basit bi yöntem olarak mp3 seslerini mp3 amplifier uygulamasıyla yükseltebilirsin bi klasöre güçsüz mp3leri at.programı marketten indir kur sonra klasörü seç şarkılara 1.5 -1.9 ölçeğinde güç ver.aradaki farkı yaşa :)
Hemen deniyorumYa indirdim de sacma abi klasor secme falan yok baya ses tusuyla actigim islemi yapiyo amacsiz program ben mi bulamadimBuldum sanieim peki bu muziklericboyle duzenleyince mp3 tede boylemi oluyo

xmustx

xmustx

Üye
Aynı mp3 ten bitane daha yapıyo.onuda yeniden taglamak gerekecek.mp3tag editörü indir.yeni (amped) isimli oluşan yüksek sesli mp3 dosyalarnı telefon hafızasına at.programı aç dosyayı bul ve tagla savele.biraz uğraşınca herşey güzel olur.

0MG90

0MG90

Üye
Resmen işkence ya
Ben kat.ph den indirip atıyorum direk içinde bilgi ve resim oluyor zaten

xmustx

xmustx

Üye
Güzelim yurdumda yerli film ve müzik yabancı film ve müzik bulmaktan zor olunca vol:795399641

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:D kat ph da turkce sarki yok malesef ya vay arkadas neymis gozunu seveyim

karayel90

karayel90

Üye
FLAC uzantılı müzikler var 20-30 MB bolda hazıfan varsa bi dene derim süper ses kalitesi oluyor

0MG90

0MG90

Üye
dur ben Türkçe albüm paylaşan site biliyodum hatırlarsam yazarım

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Dostum amplifier indirdim ama beceremedim yaaYani dedigi gibi yapiyorum ama yeni mp3 olusmuyo

Üst Alt