Yardım UYARI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
UYARI

Hangi mesajımdan dolayı hafif derece hakaretten dolayı uyarı yedim acaba? Kimse kusra bakmasın ama modlar uyarı vermek için can atıyor resmen.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kavr ve B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Çoğu kişide aynı şeyden şikayetçi hangi sebeble olduğunu adminler öm atmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe ve kavr
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi

@Reşwan neden uyarı verdiğini öğrenebilir miyim? Haksız yere uyarı verildiğini düşünüyorum. Kimseye hakaret falan etmedim.

0MG90

0MG90

Üye
1)Ban yesen bu konuyu açamazdın
2)Hiçbir Admin keyfine göre veya haksız yere uyarı vermez, bu konuyu açmak yerine mesaj atabilirdin

• Beğen
Tepkiler: The Shadow, mürteza16, UpOneTR ve 3 diğerleri
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Kusra bakmayın, ''ban'' yazmışım. Düzelttim. Ban yiyince mesaj atılamadığını ben de biliyorum elbet. Kafam nerelerde benim? :duvar2: Ve yanlış hatırlamıyorsam sen de uyarı yediğin için konu açmıştın, unutmadım.

0MG90

0MG90

Üye
Açtım çünkü 2 admin sayfama bakmıştı diye hatırlıyorum

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
of 10 ceza puanı çokmuş 20 filan olunca karambole çekiyorlar diye biliyorum ben, doğru mu ? :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Haksız yere uyarı yedim zaten. Uyarı vermek modların hoşuna gidiyor sanırım.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
İlla ki bi sebebi vardır burası resmi bi müessese kafasına göre kimse uyarı çakmaz :D

Uyarıyı veren yönetici ile irtibata geçtin mi ?

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yanlışlık olmalı 10 uyarı puanı verilecek derecede ne yazdın kardeş sen ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Henüz geçmedim.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
0MG90'a dedim. :) Unutmazsam yarın atarım.

mürteza16

mürteza16

Üye
Benim hergün adminler modlar profilime bakıyor ama sıkıntı olmuyor. Uyarıyı bu kadar büyütmeyin. Bende zamanında yemiştim. Haksızlık olduğunu düşünüyordum. Ama konu falan açmadım. Cezamın bitmesini bekledim. Bitince sıfırlandı. Yani büyütecek bir şey yok.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yanlışlık olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen mesajlarından birisi üyeleri rahatsız etmiştir ve seni şikayet etmişlerdir.
O kadar önemli bir konu değil bence. Admine mesaj atarsan sana ceza gerektiren mesajını ve neden aldığını söyleyecektir. Ben de daha önce ceza puanı almıştım gereksiz mesajlarımdan dolayı ama üzerinden zaman geçince beni mod bile yapmışlardı. Aralarında hiç biri gereksiz yere ceza verecek kişiler değil. Zaten puanların silinecek tekrar ceza gerektiren bir hareketin olmazsa. Sıkıntı yapma keyfine bak :heyo2:

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
0MG90

0MG90

Üye
Reşwan abi bakmış sadece hala üste çıkmaya çalışıyor

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Kendin de konu açmıştın ve bana ''bunun için konu açmana gerek yok'' diyorsun. Her seferinde benimle uğraşmak için bir yol arıyorsun. Mümkünse konularıma mesaj atma.

mürteza16

mürteza16

Üye
@Reşwan
@EroL
@papakudioflu

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt