Yeni 1GB hediye internet(sadece 10.000 acele et)!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dmyksllll

dmyksllll

Üye
    Konu Sahibi
Yeni 1GB hediye internet(sadece 10.000 acele et)!!!!!!!
Hemen gençturkcell'in gnçtrkcll uygulamasını google play'den indirin ilk 10.000'e giren herkese 1gb hediye!!!
NOT: Uygulamayı indirdikten sonra (millet ne yapıyor?) kısmına girerek katıl seçeneğine tıklayınız.
10.000 kişi dolduktan sonra 1gb internet hatta tanımlanacaktır... :alkis:biggrin::hehe:

okanbiz

okanbiz

Üye
şimdi deniyicem +1000 indirme olmuş

dogukan-

dogukan-

Üye
Tesekkurler.App storede varmi ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
zaten konusu mevcut

phasan

phasan

Üye
App storda var mı

phasan

phasan

Üye
Suan bakamıyorum cepten netım cok yavaş

malatyas

Üye
Merhabalar ben 1 gb sınırsız kullanıyordum 1 aylık süre bitti yeterli tl olmadığı için yenileme yapmadı. Bende gnçtrkcll uygulamasını indirdim gerekli işlemleri yaptım kaç güne tanımlanır bu ya da sizin ki ne kadar sürede aktif oldu

ti_amo

Üye
şuan 3000 kişi kaydoldu 10 bin kişi kayıt olunca internet herkesin ki aktif olucak pazar veya pazartesi olur gibi ama talebe bağlı yinede

Son düzenleme:
phasan

phasan

Üye
Arkadaslar kac kişi oldugunu nerden görüyoruz

okanbiz

okanbiz

Üye
beyler 10bıni 20bı.n yapti dansoz GİBİ operator .ve artik millet ne yapıyorda kac kisi olduğu gozukmuyo.HAIN TURKCELL

phasan

phasan

Üye
okanbiz

okanbiz

Üye
bekle 20bin olsun 1gb vereçek .20bın oldu muda bekle 50bın osun diyerek kıvırır. Kıvrak turkcel

phasan

phasan

Üye
bekle 20bin olsun 1gb vereçek .20bın oldu muda bekle 50bın osun diyerek kıvırır. Kıvrak turkcel
Hem 1 haftalık mış 1 gb ve en son baktıgımda 512 saat vardı sanırım surenın dolmasına

mürteza16

mürteza16

Üye
Sizde buldunuzda bunuyonuz. Adamlar iyilik yapıp beleş net veriyor. Sizin yaptığınız şeye bak. :D

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
phasan

phasan

Üye
Ben alıyım demıyorum ama dedıgı sayıda vermıyor yukseltiyor 10.000 du şimdi 20.000 oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt