Öneri Turkcell/Avea/Vodofone Kampanyalar Bölümü Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell/Avea/Vodofone Kampanyalar Bölümü Hakkında
Kampanyalar bölümü bildiğiniz çöplüğe dönmüş. Adminler o bölümlere hiç bakmıyor. Bence bu bölümlere moderatör lazım.

• Beğen
Tepkiler: dogukan- ve ___kaptan___

___kaptan___

___kaptan___

Üye
+1 :oke: katılıyorum aynı konulardan bi kaç tane var biraz bakım gerekli doğrusu :tebessüm:Gönüllü moderatör olurum ben operatör bölümlerine :sirit: :eller:

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
___kaptan___

___kaptan___

Üye
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
@EroL @papakudioflu ilgilenebilir misiniz?

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Arkadaşlar açık konuşacam. Ben şu bölüme moderatör olmak istiyorum, şurda yetki alırsam bölümü canlandırırım gibi taleplerle gelen arkadaşlarımız bizim gözümüzde -1 olarak başlıyor maça. Forumun aktif üyesiyseniz hepiniz birer yönetici adayısınız zaten bizler de forumda aktif üyeyken yönetici olup kademe kademe yükseldik. Kadromuza sürekli yeni arkadaşlar alınıyor, bazıları da bırakıyor. Bayrağı hepimiz bir gün birilerine devredecez. Eğer sizler de yönetici olmak istiyorsanız bu yükün altından kalkabileceğinizi bize ispatlamalısınız.

Yönetici olmak istediğiniz bölümde şikayetlerle, mantıklı önerilerle, sabırlı ve yardımsever tutumunuzla karşımıza gelmelisiniz. İkiniz için söylemiyorum ama örnek olsun diye belirtiyorum, Turkcell kampanyalar bölümünde düzensizlik varsa sizin de şikayet butonunuz var. Yöneticisi olmadığı için o bölüme gelen şikayetlerle direk Adminler ilgileniyor ve sizlerin çabalarınızı görüyor zaten.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, mürteza16 ve Reşwan
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar açık konuşacam. Ben şu bölüme moderatör olmak istiyorum, şurda yetki alırsam bölümü canlandırırım gibi taleplerle gelen arkadaşlarımız bizim gözümüzde -1 olarak başlıyor maça. Forumun aktif üyesiyseniz hepiniz birer yönetici adayısınız zaten bizler de forumda aktif üyeyken yönetici olup kademe kademe yükseldik. Kadromuza sürekli yeni arkadaşlar alınıyor, bazıları da bırakıyor. Bayrağı hepimiz bir gün birilerine devredecez. Eğer sizler de yönetici olmak istiyorsanız bu yükün altından kalkabileceğinizi bize ispatlamalısınız.

Yönetici olmak istediğiniz bölümde şikayetlerle, mantıklı önerilerle, sabırlı ve yardımsever tutumunuzla karşımıza gelmelisiniz. İkiniz için söylemiyorum ama örnek olsun diye belirtiyorum, Turkcell kampanyalar bölümünde düzensizlik varsa sizin de şikayet butonunuz var. Yöneticisi olmadığı için o bölüme gelen şikayetlerle direk Adminler ilgileniyor ve sizlerin çabalarınızı görüyor zaten.
Ben gördüklerimi şikayet ediyorum ama ilgilenen olmuyor. Zaten şikayet ettiğim konular hâlâ orada mevcut olduğu için böyle bir konu açtım. Yoksa açmazdım.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Murtaza'nin da dediği gibi erol abi biliyorsunuz ben geçen yıl askere gitmeden önce operatörler bölümü ile çok uğraştım falan ama Bazen oluyor ki şikayetlere somut yanıt olmuyor ona da bişey diyemeyiz çünkü admin ve moderatörler 7x24 aktif olamıyor onların da özel hayatı var bir yaşam tarzı var büyük ihtimal ile murtaza da şikayetlere dönüş olmadığı kanısına vararak bu konuyu açtı :tebessüm: moderatör olmaktan söz ettiğim Mesaj da ise sadece varsayım yaptım abi yoksa maxicep'in yönetimine katılma katılabilme şart ve de koşullarını çok iyi biliyorum saygılarımla abi :tebessüm:Ayrıca forum bizim formumuz üyeler olarak gereksiz kural dışı bütün konu ve de mesajları gerektiği üzre sizlere iletmeye çalışıyoruz çalışacağız da inşallah :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve mürteza16
tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Geri mi gelsek eski ekiple :)

Üst Alt