İpucu ilk defa android telefon kullanıyorum yardım lütfen .

Sponsorlu Bağlantılar

om3re92

Üye
    Konu Sahibi
ilk defa android telefon kullanıyorum yardım lütfen .
turkcell t50 telefon modelinden aldım bnm eski telefonda takmıyordum oda nokia 603 dü herşeyi indiriyordum falan fakat bu yeni olunca biraz tereddütte kaldım fulfilm.mobi sitesinden mp4 video şeklinde film indiriyorum pcde internetten bedava indirdim müzikleri falan atıyorum bir sıkıntı olurmu virüs bulaşması vs birde virüs prog. falan kurmalımıyım yardımcı olursanız sevinirim :)

avast

avast

Üye
İndir kafana gore bisey olursa sifirlarsin bozulmaz korkma :D

kosigin

kosigin

Üye
Bildiğim kadarı ile android e virus yok

The Benefit

The Benefit

Üye
Bilgisayarda virüs programı var ise çok da sıkıntı olmaz sanıyorum.

om3re92

Üye
    Konu Sahibi
çok sağolun arkadaşlar

xpaede

xpaede

Üye
Merak etme, hiç bir şey olmaz.Kaç yıllık android kullanıcısıyım, telefona yapmadığım işlem kalmadı. Girmediğim site,indirmediğim dosya yoktur. Sonuçta bu telefonlarla dünyayı kurtarmıyoruz, en kötü ihtimalle bir reset-wipe işini görecektir.

kosigin

kosigin

Üye
Kesin konusmadim zaten ama 3 senedir android kullaniyrm hic daha anti virus apk filan yuklemis dglm

avast

avast

Üye
Bikere virus olmasa kaspersky neden virus programi satsin

Invoke

Invoke

Üye
Ben de yüklemedim ama bu virüs yok anlamına gelmez.

SonOsmanL1

SonOsmanL1

Üye
müzik veya flim de virüs olmaz sadece bilgisayarında virüs varsa o bulaşır.

fk555897

fk555897

Üye
Bildiğim kadarı ile android e virus yok
Android açık bir sistem olduğundan virüslere oldukça açıktır. Google Play'den indirdiğin bir uygulamadan bile virüs bulaşabilir. Virüs bulaşmasın istemiyorsanız indirdiğiniz şeylere dikkat edin ve bir Antivirüs programı kurun. Forumda Antivirüs programları paylaşılmıştı oradan indirebilirsiniz.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Kafana göre takıl dostumm :oke:

Üst Alt