Haber Hungry Shark Evolution Oyunu Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hungry Shark Evolution Oyunu Mağaza'da
Ubisoft'un Hungry Shark Evolution oyunu XBOX Live ve 512 MB RAM destekli olarak mağazada yerini aldı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, ceza87, byibo ve 2 diğerleri

efege

Üye
Sonunda :)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Bu oyun iyi ya. İPad de oynaması zevkliydi. 1520de de zevkli olur :)

dark_13

Üye
haber için teşşekürler

luckysleven

luckysleven

Üye
Cok iyi oyunmus ya ama 15 dakika oynadim yandi yine telefon : )

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
byibo

byibo

Üye
harika oyun darısı diğer popüler oyunların gelmesi ve diğer platformlardaki gibi güncelleme alması

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
sonunda. şu 8.1 resmi sürüm gelsin herşeyi hafıza kartına atıp ilk iş bunu yüklemek olacak. yer yok arkadaş! :ah

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Modası geçti ama olsun. Artık kimse "Aaa, WP mağazasında Hungry Shark yok muuu?!?!??" Diyemeyecek.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
oyunu oynadım çok güzel ve eğlenceli bir oyun gerçekten

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
uzun süredir bekliyordum. Şimdi iniyor umarım diğer sistemlerdeki gibi kaliteli bir oyundur.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
uzun süredir bekliyordum. Şimdi iniyor umarım diğer sistemlerdeki gibi kaliteli bir oyundur.
evet aslında indirip oynayan arkadaşlar diğer sistemlere göre eksiği var mı yoksa tüm özellikleriyle mi gelmiş bakıp bildirseler iyi olur :)

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
evet aslında indirip oynayan arkadaşlar diğer sistemlere göre eksiği var mı yoksa tüm özellikleriyle mi gelmiş bakıp bildirseler iyi olur :)
Oynadım gayet eğlenceli. Upgrade yapılabiliyor balığa, ayrıca değişik itemler alabiliyoruz şapka, silah, kolye gibi. Çok sevdim ben :)

• Beğen
Tepkiler: ceza87
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Modası geçti ama olsun. Artık kimse "Aaa, WP mağazasında Hungry Shark yok muuu?!?!??" Diyemeyecek.
Ben şahsen hiç duymadım bunu diyeni,oynayanıda görmedim :) genelde o muhabbet öncedendi.

Oyunu indirip deniyeceğim videodan filan güzel birşeye benziyor.Teşekkürler paylaşım için

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Ben şahsen hiç duymadım bunu diyeni,oynayanıda görmedim :) genelde o muhabbet öncedendi.

Oyunu indirip deniyeceğim videodan filan güzel birşeye benziyor.Teşekkürler paylaşım için
android tabletim varken favori oyunumdu bu. çok zevklidir. yine de zevkler ve renkler tartışılmaz beğenmeyen de çıkabilir saygı duyarım

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
android tabletim varken favori oyunumdu bu. çok zevklidir. yine de zevkler ve renkler tartışılmaz beğenmeyen de çıkabilir saygı duyarım
oyunu beğendim güzelmiş gerçektende :) fakat bir sorum olacak oyun biraz kasıyor mu?Yani loading kısmı ve köpekbalığının denize düşen kısmında çok da az olsa kasma var bende sizlerde de mi öyle?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bir sorum olacaktıda oyunu windows 10 mağazadan laptopa indirdim şimdi klavye ile oynayamıyorum bunun bir ayarı varmı acaba

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
genelde windows 10dan indirilen oyunlar dokunmatik cihazlar için yapılır on in one pcler(dokunmatik ekranlı), tabletler ve 2si bir arada laptoplar için
çok az oyun klavye destekliyor yapacak pek bi şey yok

Üst Alt