Tavsiye General Mobile kitkat 4.4 çeşitli sorunlar--YARDIM--

Sponsorlu Bağlantılar

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile kitkat 4.4 çeşitli sorunlar--YARDIM--
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Gm Discoverye And. 4.4 kitkat sürümü yayınlandı. bende herkes gibi güncelleme işlemini yaptım. kuruluma kadar herşey güzel. kurulumdan sonra bu sürümde sorunlar olduğunu farkettim tabi sizde farketmişinizdir bunları. örneğin radyo çalışmıyor, harita belli bir süre sonra hata veriyor (yaklaşık 1 dk ), tarayıcı bazen sorun veriyor (hata veriyor dediklerim çalışmayı durduruyor) bunlar benim gördüğüm sıkıntılar. Ve müzik çalar yok google play koymuşlar, hiç kullanışlı olmamış. örneğin herhangi bir müziği çalan zili veya çalar saat zili yapamıyorsunuz bu da ayrı bi sorun tabi.
bunları sizinde bildiğinizi biliyorum ben araştırdım bunlara bi çözüm bulamadım.
yeni güncelleme gelecek mi?
yada bunlara bi çözüm yolu bulan varmı ?
yardımcı olmanızı bekliyorum arkadaşlar eğer olmazsa 4.2 jelly beane geri döneceğim.
şimdiden teşekkürler iyi günler herkese..

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Zil sesi için uygulamalar var ama 4.2 ye 4.4 un full sürümü gelene kadar donun bence

emre3017

emre3017

Üye
4.4 beta olarak kaldıkça en iyisi jelly bean kullanmak.

Criver

Üye
Çözüm Jelly Bean :oke: Ben Döndüm Gayet Süper :) Üstüne Bide Nova Launcher :D Güzel Oldu

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Bende döndüm RAM kullanimi daha fazla olsada kitkata göre daha iyi

emre3017

emre3017

Üye
Dodol launcher da çok güzel. Çok sayıda teması var.

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Hicbir ozel yazilim yok yeni guncellemede beta olmasina ragmen aylardir geciktire geciktire bunu cikarmislar ben full surumdende bisi beklemiyorum kitkat 4.4 diye millleti oyaliyolar

• Beğen
Tepkiler: emre3017
FlamesSlayer

FlamesSlayer

Üye
Ben dönmeyi düşünüyorum bayadır telefon kendi kendi kasıyor ve yavaşladı uygulamaları bile zor açar oldu bu şekilde ve betada kalcaksa dönmek daha iyi

emre3017

emre3017

Üye
Hicbir ozel yazilim yok yeni guncellemede beta olmasina ragmen aylardir geciktire geciktire bunu cikarmislar ben fu ll surumdende bisi beklemiyorum kitkat 4.4 diye millleti oyaliyolar

Aynen öyle. Çıkara çıkara beta versiyon çıkardılar. Şaka gibi. Çıkarmasalar daha iyidi.

bilo45

bilo45

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar teşekkür ederim yalnız bende bi sorun oluştu şöyle bişey jelly beanı eksiksiz kurdum tel açıldı herşey güzel de kingsoft office yok bende sizde de aynı sorun varmı ?

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Bende vardi ben sildim

SHS

SHS

Üye
Ben sorunlu diye zaten yüklemedim beta aşamasını zor aşar, stabil sorunsuz KitKat bekliyoruz

Üst Alt