Haber WP8.1 GDR1 Preview Güncellemesi Yayınlandı (24/10/2014)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Magzada ı m not cortana vardı indirdim hep hata veriyor . Ben yanlış yerden mi indirdim acaba yoksa yapamadıgım bi ayarımı var birisi sölesin gdr 1 yüklememdeki ilk neden bu cortanaydı ama kullanamıyorum sinirim bozulmaya başladı :(
Cortana uygulama mağazasından indirebileceğiniz bir uygulama değil. Update1'e geçtiyseniz bölgeyi Abd yaparak uygulama listesinden kullanabilirsiniz

emz

emz

Üye
Arkadaşlar bir şey rica edeceğim.
Menü > Ayarlar > Yedekleme > Uygulama + Ayarlar : Şimdi yedekle ile yedek almayı dener misiniz?
Bende % 97 de hata veriyor. Yedekleme alamıyorum !!
Abi o ara sıra bende de oluyor. İnternet hızınla alakalı bir durum. Wifi ile girersen olur.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
İ
Kardeş 3400 batarya var ya bizdeki 1600 güncelleme ile iyileştirirler abi. Vallahi artık elime almaya korkuyorum. 7/24 cebimde taşıyorum şarj makinasını. Nerde priz bulsam dışarıda orada burada takıyorum
Ben pek düzeleceğini sanmıyorum, ilk aldığım zamanla yarı yarıya kötüleşti şarj

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
ı m afraid ı m not available to help in your region with the language you've chosen . Böle bş yazı çıktı ne yapıcam

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Abi o ara sıra bende de oluyor. İnternet hızınla alakalı bir durum. Wifi ile girersen olur.

Wifi denedim olmadı Cepnet ile denedim yedek almadı!
Yedekleme yapsa direkt sıfırlayacağım. :)
625 ile 3haftadır yaşıyorum o sorunu

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Bende de en son3 hafta önce yedek alındı diye yazıyor.
%97'de 3-5 dakika kaldı ama tamamladı işlemi.

Kaç kez denedim bende olmadı. Sizin cihaz ve bağlantı nedir?

beats

beats

Üye
Wifi denedim olmadı Cepnet ile denedim yedek almadı!
Yedekleme yapsa direkt sıfırlayacağım. :)

Bende de en son3 hafta önce yedek alındı diye yazıyor.

Kaç kez denedim bende olmadı. Sizin cihaz ve bağlantı nedir?
Bizim cihaz :) Lumia 920 Wi-fi ile denedim.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
4MaGuS

4MaGuS

Üye
1020 ile çektiğim fotoğrafa bakar mısınız rezalet ya .
resimden anladığım kadarı ile siz lensin camını sildiniz mi hiç veya önde jelatin falan olmasın genelde böyle bulanık çekimi o durumlarda olur eğer yoksa ve yine oluyorsa farklı kamera programını deneyin bundan mesela ms ise nokia camerayı deneyin uzak çekimler işin sonsuz tıklıyarak değilde sonsuza alarak çekemeye çalışın bir, normal şartlarda böyle çekmesi imkansız sizde bir sorun var ama ney

pissed26

pissed26

Üye
Bi sorum olacak arkadaşlar fotoğraflar live tittle ına tuş kilidi fotoğrafları gelmiş bunları galeride bulamıyorum acaba bulma imkanımız varmı

4MaGuS

4MaGuS

Üye

Telgrafla gönderildi. (L520)Arkadaşlar siyah yerler ve diğer yerler lacivert oluyor. Işıktan değil. Yer değiştirdim gene aynı ve hala var. Gündüz renkler varken pek belli olmuyor. Ama gene oluyor. Neden acaba?
kullandığınız telefon 520 galiba o telefonun gece çekimlerinden fazla bir şey beklemeyin ben açıklamaya çalışayım yinede noramlde gündüz yeterli ışıkta renkler olabilidiğince doğal çıkar ancak bun değerler biraz daha değişir mesela noramlde o telefon karanlık gördüğü kısımı aydınlık olarak çekemey çalıştığı için parlaklığı arttırıyor siz bunu nokia camera ile engelleyip tam olarak istediğiniz görünütyü elde edebilirsiniz isterseniz size ayarlar hakkında detaylı biligde veririm, ancak direk çekerseniz böyle olur yapacak bir şey yok kısacası hiç uğraşmak istemiyorsanızda en azından ms camerada gece moduna alıp çekin yeterli olur o tabi bu arada elinizi olabildiğince sabit tutun
Bi sorum olacak arkadaşlar fotoğraflar live tittle ına tuş kilidi fotoğrafları gelmiş bunları galeride bulamıyorum acaba bulma imkanımız varmı
malesef hayır anca ss lerini çekip kendinize kopyalıya bilirsiniz, ben pc den veya cepten dosyalar kısmından falan bulma olarak sandım kilit ekranı ayarlarından fotografları seçip fotograflar seç diyerek albumler kısmında görebilirsiniz

Son düzenleme:
beats

beats

Üye
Eğer arka planları diyorsan; Ayarlar>Kilit ekranı>Arka plan>Fotoğraf seçince alttaki Fotoğrafı değiştir butonuyla ulaşılabilir.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bulanık çeken arkadaşın focus'u manuel ve en yakın ayarında kalmış olabilir mi :hmmm

@ErturkSahin

Yönetici tarafından düzenlendi:
pissed26

pissed26

Üye
Eğer arka planları diyorsan; Ayarlar>Kilit ekranı>Arka plan>Fotoğraf seçince alttaki Fotoğrafı değiştir butonuyla ulaşılabilir.
Yok o meseleyi duvar kağıdı yapmak istiyorum orjinal fotolar var :)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Nokia Lumia 730 olduğu iddia edilen telefon ve Gdr1 in Nokia Eli değmiş Hali olan Cyandan Sonraki güncelleme"Debian Red"

• Beğen
Tepkiler: emz, Aybin.Kilic ve beats
beats

beats

Üye
Yok o meseleyi duvar kağıdı yapmak istiyorum orjinal fotolar var :)
Başlangıç ekranına da ekleyebilirsin, fotoğraflar kutucuğunda dönen bazı fotoğraflar arka planlarda yok onu da belirteyim. Başlangıç ekranına eklemek için; Ayarlar>Başlangıç+Tema>Fotoğrafı seç>Arka planlar.

Ayrıca şunlarda olabilir:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bluetoothla internet paylaşan varmı denedim beceremedim galiba:/

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Androidler bağlanabiliyor denedim ben gmd elite ile.

ndn nyle gndrdğmle ilglnysn sylsne brz :)))))

• Beğen
Tepkiler: emreeozden
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
8018830F no'lu hatayı alan ve Gdr1 i yapamayan kullanıcılar için güncelleme hazır durumdaymış galiba. Yapamamış olanlar varsa bir deneyebilir mi? Kaynak: Joe Belfiore

zbahadir

Üye
Nokia Lumia 730 olduğu iddia edilen telefon ve Gdr1 in Nokia Eli değmiş Hali olan Cyandan Sonraki güncelleme"Debian Red"

Debian ne alaka acaba? Debian'ın Linux dağıtımında kullanılan adından başka bir anlamı yok diye biliyorum yoksa bu bir gönderme mi? Malum Debian Linux dağıtımlarının babası olarak biliniyor benim de favorimdir. :)

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Debian ne alaka acaba? Debian'ın Linux dağıtımında kullanılan adından başka bir anlamı yok diye biliyorum yoksa bu bir gönderme mi? Malum Debian Linux dağıtımlarının babası olarak biliniyor benim de favorimdir. :)
Onunla ilgili açıklamayı da Daniel Rubinho abimiz yapmış. Rengin orjinali çok hoş bir renk aslında. Gerekli açıklama burada :)

• Beğen
Tepkiler: zbahadir

Üst Alt