Haber WP için Swarm Uygulaması Sonbaharda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
WP için Swarm Uygulaması Sonbaharda
Evet arkadaşlar foursquare a dün mesaj atmıştım. Windows phone için Swarm uygulamasının ve foursquare güncelleştirmesinin ne zaman geleceğini, beklemekten yorulduğumuzu yazıp gönderdim.

Gelen cevaba göre uygulama sonbaharda gelecekmiş. Tabi sonbaharın 3 ay olduğunu düşünürsek ve buna WP platformunda verilen tarihlerin birkaç ay rötar yapmasını eklersek tahminen çıkmaz ayın son çarşambası mağazadaki yerini alabilir :halay2:

İşte Cevap;

Hi there,

Thanks for reaching out to us. We are in the process of putting finishing touches on our Windows Phone apps. You should see a release later this fall!

Hope this helps!

beats

beats

Üye
Cevap Foursquare için olabilir belki, çünkü blogda Swarm için birkaç hafta sonra diye yazıyor. Ayrıca kullanıcının sorusuna süper yakında demiş Swarm için.

Yine başka cevap:

Ayrıca "fall" u fiil olarak da kullanmış olabilirler, Özgür Abi'ye (@bulutsuzgece) soralım ?

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
valla inşallah twitterda yazdıkları gibidir. Bana bu akşam gelen mail bu şekildediydi. Swarm uygulaması ile foursquare güncelleştirmelerini sormuştum. Şöyle de birşey var 24 Temmuzdan beri çok yakında diyorlar. Verilen cevaplarda da değişen bişey yok hala çok yakında. Eminim çok çok yakındadır. :zzz:

Cevap Foursquare için olabilir belki, çünkü blogda Swarm için birkaç hafta sonra diye yazıyor. Ayrıca kullanıcının sorusuna süper yakında demiş Swarm için.

Yine başka cevap:

Ayrıca "fall" u fiil olarak da kullanmış olabilirler, Özgür Abi'ye (@bulutsuzgece) soralım ?

beats

beats

Üye
valla inşallah twitterda yazdıkları gibidir. Bana bu akşam gelen mail bu şekildediydi. Swarm uygulaması ile foursquare güncelleştirmelerini sormuştum. Şöyle de birşey var 24 Temmuzdan beri çok yakında diyorlar. Verilen cevaplarda da değişen bişey yok hala çok yakında. Eminim çok çok yakındadır. :zzz:
Blogdan duyurulalı 15 gün olmuş, 3.haftası başlamış çok uzatacaklarını sanmam.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye

Yine başka cevap:

Hocam yok kurtarmıyor. Fiil olarak düşündüm ama olmuyor. Ciddi ciddi sonbahar diyorlar :(Konuya bir not düşeyim. Foursquare destek bölümüne attığım twit sonucu gelen cevap beni blog sayfalarına yönlendirdiler. Sonbahara kalmayabilir yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...