Uygulama Google play yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Google play yardim
Telefon rootlu oncelikle belirtiyim.
Bugun freedom yukledikten sonra google playe birseyler oldu simdi de baglanti yok diyor. Modlu google play store yukledim yine ayni ne yapmam lazim ?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Root Explorer ile /system/etc/ içine girip hosts dosyasını sil.
Freedomuda kaldir.
Yeniden başlat duzelir

• Beğen
Tepkiler: Otroligt
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Root Explorer ile /system/etc/ içine girip hosts dosyasını sil.
Freedomuda kaldir.
Yeniden başlat duzelir
Baska yerde gorup hosts u sildim holloldu usta. Simdi freedomun herhangi bir etkisi olur mu ? Silmesem olmaz mi:)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Valla kullandiktan sonra stop yapin sorun olmaz diyorlar bi dene istersen :)

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
xpaede

xpaede

Üye
Freedom'u program içinden durdurmadan yani "stop" yapmadan silerseniz, google play'e ve google servislerine ( google sync vs. ) erişim sağlayamadığınızı göreceksiniz. Freedom'u cihazınızdan kaldırmadan önce mutlaka "stop" yapın.

BATTALGAZA

BATTALGAZA

Üye

kardeşim burdan root explorer ı indir kur kurduktan sonra root/etc/hosts dosyasını siliyoruz
ardından google playa girebilirsin eğer freedomu silmek istemiosan böle bi olay olduğunda gene aynı işlemi yapman gerekiyor

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Beyler hallettim saolun ama simdi durduk yerde reklam cikiyor telefonda nerden acildigini bilmiyorum ne yapcam? Bi whatsapta cikti ekrana tiklamali bise bide baska biseyde

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Beyler hallettim saolun ama simdi durduk yerde reklam cikiyor telefonda nerden acildigini bilmiyorum ne yapcam? Bi whatsapta cikti ekrana tiklamali bise bide baska biseyde
Drweb yükleyip tarat belki bulur reklam yapan uygulamayı

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
1 saat arayla cikti 2 reklam suana kadar bi modlu google play cikartmaz dimi? En son freedom ile freestore yukledim bi de luckypatcher ile bi uygulamadan remove ads demistim. :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
1 saat arayla cikti 2 reklam suana kadar bi modlu google play cikartmaz dimi? En son freedom ile freestore yukledim bi de luckypatcher ile bi uygulamadan remove ads demistim. :)
Freestore olabilir

Üst Alt