FIFA 15 Süper Lig Geleceği Netleşti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
FIFA 15 Süper Lig Geleceği Netleşti

Spor Toto Süper Lig, FIFA 15’te yer alacak Türkiye Futbol Federasyonu; yapılan anlaşma çerçevesinde Spor Toto Süper Lig’in lisans haklarını EA Sports firmasına verdi. Böylelikle; Spor Toto Süper Lig’in FIFA 15’te yer alması kesinleşti.

FIFA 15, bilgisayar ve çeşitli oyun konsollarında Eylül ayının son haftasında futbolseverlerle buluşacak ve Spor Toto Süper Lig’de 2014-2015 sezonunda mücadele edecek 18 takımın kadroları, orijinal formaları ile oynanabilir halde olacak. Bu da EA nın yayınlamış olduğu trailer:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Arkadaşlar ayrıca anlaşma 3 sezonu kapsıyor. Yani FIFA 16 ve 17 de de ligimiz ile oynayabileceğiz :)

Harika bir haber bence bu. PES çok şey kaybedecek bu yıl türkiyede :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve aLoNeAnqe

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Valla ben supheliydim su şike olaylarindan dolayi. Hayirlisi bakalim :)

• Beğen
Tepkiler: Otroligt
Buğra

Buğra

Admin
Güzel haber :biggrin:

• Beğen
foreverthe

foreverthe

Üye
Türkçe Spiker'de gelse muhteşem olur :biggrin:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
bu haber çok iyi geldi. türkçe spiker gelmesi zor ama en azından oyunun türkçe gelmesi ihtimalini yüksek buluyorum bu sene nedense. adamlar FIFA World'ü de Türkçe çıkardılar ve artık sosyal paylaşımlarını da (videolar, resimler vs) Türkçe destekli yapmaya başladılar. bunlardan yola çıkarak FIFA15in Türkçe destekli olacağını bekliyorum.

• Beğen
Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
bu haber çok iyi geldi. türkçe spiker gelmesi zor ama en azından oyunun türkçe gelmesi ihtimalini yüksek buluyorum bu sene nedense. adamlar FIFA World'ü de Türkçe çıkardılar ve artık sosyal paylaşımlarını da (videolar, resimler vs) Türkçe destekli yapmaya başladılar. bunlardan yola çıkarak FIFA15in Türkçe destekli olacağını bekliyorum.
Hepimizin beklentisi o yönde. Türkiye ligi için geç bile kalındı ama telafi eder umarım EA bu gecikmeyi.

müzayid_fb

müzayid_fb

Üye
Valla ben supheliydim su şike olaylarindan dolayi. Hayirlisi bakalim :)
Kardrş tanıtımı bile yapıldı. Şüphen olmasın. EA Sports un sitesinde zaten bir çok insan imza attı. Yani kesin bu sene olacak Türkiye Ligi. :)

• Beğen
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Valla cok sevindim acikcasi Fifaci olarak ligimizi tekrar gormek iyi geldi yama falan yapan biri degilim orjinal seviyordum bu oyunu..

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
16 ve 17 dede süper ligteki tüm takımlar olacakmış

• Beğen
tifazcik

tifazcik

Üye
hadi bakalım bekliyoruz

mürteza16

mürteza16

Üye
Maxicepi alkışlıyorum. Bu haberi ben 3 hafta önce paylaştım. Kaldırdılar... Maxicepi bırakmak için bir sebep daha...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Maxicepi alkışlıyorum. Bu haberi ben 3 hafta önce paylaştım. Kaldırdılar... Maxicepi bırakmak için bir sebep daha...
Madem bu kadar çok istiyorsan durma bırak. Ayrıca 2 dk hatamızıda Sağol hemen şikayet etmişsin sayende ceza puanı yedik.Mutlulusundur umarım.

Son düzenleme:
mürteza16

mürteza16

Üye
Madem bu kadar çok istiyorsan durma bırak. Ayrıca 2 dk hatamızıda Sağol hemen şikayet etmişsin sayende ceza puanı yedik.Mutlulusundur umarım.
Şikayet ettiğimi nerden çıkardın? Şikayet etsem konuya cevap yazmam veya admin etiketlerim ama gördüğün gibi hiçbirini yapmadım. Ben sadece cevap yazıp uzaklaştım. İstersen adminlere sor. Onlar sana açıklasın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...