Yarin Kizla Buluscam Acil :D

Sponsorlu Bağlantılar

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Yarin Kizla Buluscam Acil :D
Beyler yarin bi kizla buluscam utangacim bide konuscak biseyler bulamiyorum ne konusabilirim yardimci olursaniz sevinirim :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
vala kardeşim bende öleyimdir ama kız konusmaya basladımı artık ip bana dönüyr kendni asla kasma utanma kızlar sevmez bu durumu socta o da insan demi sen evde nasıl rahatsan o da evde o şekil yane evde kraliçe değil o :) esprini yap komik olaylarınu anlat ona sor bu tarz seyleri ailenden bahset ne blim konu konuyu açıyor zaten sen dedklerimi yap

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
vala kardeşim bende öleyimdir ama kız konusmaya basladımı artık ip bana dönüyr kendni asla kasma utanma kızlar sevmez bu durumu socta o da insan demi sen evde nasıl rahatsan o da evde o şekil yane evde kraliçe değil o :) esprini yap komik olaylarınu anlat ona sor bu tarz seyleri ailenden bahset ne blim konu konuyu açıyor zaten sen dedklerimi yap
Saolasin kardesim kizla cikmiyorum suan da bakalim insallah konuscaz :DAma bisey diyim kizda utangac :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
e tamm işte bişeler için yiyin cafede avm de gezin falan dedklermi yap oda açılır çok yaşadık bunları senn yaşında kardeşim diorumda sen pozitf olursan canlı olursan oda sana bir adım atar

LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Kardes o cafe isibsuan olmaz ben kizlara para yedirmem oyle :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kızla çıkmıyoruz ne demek :(
Çıkma teklifi etmişsin kabul etmiş buluşcakmışsınız işte

Şu sevgili ve çıkmak kelimesini birbiriyle bir tutmayın :(

• Beğen
Tepkiler: avast
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Aga konunun adina baksana bi kizla diyorum daha cikmiyorum dedim bulusalim tamam dedi :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Senden utanıyorsa o da seni seviyor.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Facebook'tan bulduğun kızla hayatını paylaşamazsın. Tanıman lazım ilk. Huyunu suyunu öğren. Ve ilk buluşma çok önemli. Pozitif ve rahat olmaya bak. Kafeye gidin ve sohbet edin. Bir şeyler ısmarla kıza. Senin profilini iyi çizsin aklında.

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve UpOneTR
Serhan

Serhan

Üye
Ama faceden tanisdim ilk defa buluscam ciktigi yokmus bende konustum oyle felan hayirlisi ya Allah yardimcim olur :D
Bende adam gibi konuyu okuyup cevap verecektim... Internet'ten tanışmayla birşey olmaz...

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Serhan

Serhan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: UpOneTR
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'tan bulduğun kızla hayatını paylaşamazsın. Tanıman lazım ilk. Huyunu suyunu öğren. Ve ilk buluşma çok önemli. Pozitif ve rahat olmaya bak. Kafeye gidin ve sohbet edin. Bir şeyler ısmarla kıza. Senin profilini iyi çizsin aklında.
Kardesim kizla tanistim muhabbeti kurdum yani rahatim ilk bulusma yarinbiste bakiaz hayirlisi :D
O zaman sen bu internet sevgililerinde profesyonel olmuşsun diyecek birşey yok hayırlı olsun . Bide kıza biraz şakrabanlık yap gülümse güldür kızlar sever tecrübe konuşuyor :D
Sizin orda oturuyorsa tamamdır :ehe
Bakcaz kardesim guldurmeye caliscaz az vine taklidi yaparim hiaminaaa :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Bu şarkı sana ve yengeye gelsin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Facebook'tan buldum dedinya :D :D

phasan

phasan

Üye
Faceden tanışıp sevgılı olanlarda var

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
The SLayeR

The SLayeR

Üye
face deyip.gecmeyin face den tanistgim.kizla 5 yildr sevgiliyiz hatta sevgiliden oteyiz ciddiyiz aileler biliyor herkes biliyor sozum ona ne.demisler oldugu kadar olmadigi kader ne alakasi.varsa simdi :)