İstek Lg G2 alınabilecek telefon mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 alınabilecek telefon mu?
G2 alma isteğim var da kullananlar görüşü bir de hangi cihazlardan üstün (s4...) görüşlerinizi bekliyorum

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Ben suan kullanıyorum gayet de memnunum s4 den daha iyi bir cihaz zaten, tavsiye ederim kısaca

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
S4 e göre biraz daha ince imiş dayanıklığı nasıl
Dayaniklilik olarak s4 le aynidr yani cok sağlam değil hafif saga solu bukunce kasasi gicirdiyor bunun icinde ben kilif kullaniyorum spigen marka gayetde sağlam oluyor

• Beğen
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Dayaniklilik olarak s4 le aynidr yani cok sağlam değil hafif saga solu bukunce kasasi gicirdiyor bunun icinde ben kilif kullaniyorum spigen marka gayetde sağlam oluyor
Anladım görüşleriniz için teşekkürler :tebessüm:
Başka arkadaşlarının düşüncesini de alalım

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bence bu saatten sonra G3 düşünülmeli. G2'nin S4'e göre çok haam şaam bi fazlalığı yok.

• Beğen

burak1011

Üye
G3 almaya karar verirsen piyasadaki ler den alma yeni bir seri geliyor onu al. Çok oyun oynayan müzik dinleyen biri için g2 nin hafızası yetersiz kalabilir ama 32lik sorun çıkarmaz sanırım. Şu anda alınabilecek telefonların başında geliyor. Fiyatı da uygun seviye de. Ama unutmamak lazım g3 geldi bu telefon yavaş yavaş unutulur yani güncelleme takıntın varsa seni uzebilr.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
G2 ve G3 arası fark yok bence
Sadece microSD ve 2k ekran artısı var onun içinde fazladan para vermeye değmez diye düşünüyorum yani G2 alınır:D

• Beğen
Tepkiler: tatar1926 ve -Akıncı
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
G2 ve G3 arası fark yok bence
Sadece microSD ve 2k ekran artısı var onun içinde fazladan para vermeye değmez diye düşünüyorum yani G2 alınır:D
Bende o görüşteyim zaten çok oyun oynamam zaten

• Beğen
Tepkiler: burak1011 ve 0MG90
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Şarjı sorun etmezsen Nexus 5'e bak. Öte yandan G2.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
g2 çok çok çabuk ısınıyor ama arayüz vs olarak piyasanın en iyilerinden gıcırdama olayı biraz var birde arkadaki tuşlar geç tepki veriyor gibi

ANIL

ANIL

Admin
S4'ten G2'ye geçmene gerek yok bana kalırsa. G2 ince değil daha kalın ve ağır bir cihaz. G2'yi eline aldığın zaman S4'e göre kaba geliyor.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve Invoke
Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2, S4'ün tasarımını yer. Belli ki G2 kullanmamışsınız.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926 ve fgbvhjk
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Elite

ANIL

ANIL

Admin
G2, S4'ün tasarımını yer. Belli ki G2 kullanmamışsınız.

Kullandım. Burada telefonların görünüşlerini karşılaştırmadım ki LG G2 daha iyi görünüyor bana göre. Tasarım kişiye göre değişir zaten. Fakat G2'nin daha kalın ve ağır olması değiştirilemez bir gerçek.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
elite bişeye yaramaz g2den pahalı bile

Invoke

Invoke

Üye
S4'ün G2'ye göre daha ergonomik olduğu açık.Sadece daha güçlü bir çipsete sahip. Çakma tw arayüzü ve dandirik kasası da samsung kalitesini(!) çok güzel hissettiriyor.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, -Akıncı ve ANIL
Sucrofe

Sucrofe

Üye
G2 kesinlikle kalın ve ağır değil. 5.2 inçlik ekran bu sonuçta.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
g2 kalın değilde sanki iki tabakadan oluşuyor gibi arka taraf narin bir tel denebilir s4 daha ince olabilir ama arada işlemci farkı var bu antutuda belli oluyor

fk555897

fk555897

Üye
G2, S4'den donanım olarak çok üstün bir telefon. Kalite hakkında pek bilgim yok ama o fiyatlarda alabileceğin en iyi iki telefondan biri.

S4'den iyi yönleri: 0.2" daha büyük ekranı var, Snapdragon 800 işlemciye sahip (bu bence en büyük artısı), kamerasında OIS sistemi kullanılıyor (ne olduğunu bilmiyorum ama iyi bir şey olduğunu duymuştum), 400 mAh daha buyük bataryası var.

S4'ün iyi yönleri: 1 mm daha ince, 13 gram daha hafif, bataryası çıkartılabiliyor, microSD desteği var.

Üst Alt