Demin açtığım konu hiç bir uyarı verilmeden sebebi söylenmeden neden nasıl kaldırılabiliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
    Konu Sahibi
Demin açtığım konu hiç bir uyarı verilmeden sebebi söylenmeden neden nasıl kaldırılabiliyor?
Kaç yıldır şurdayım daha böyle bir saçmalık görmedim

cyborg78

cyborg78

Üye
ya yanlış yere konu açmışındır, yada açtığın konuyu beğenmemişlerdir :p

SHS

SHS

Üye
sadece kopyala yapıştır konu açabilirsin

bknz. android bölümünde modların açtığı konular

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Şakacı seni :kro2:

SHS

SHS

Üye
şakada gerçek payı var :kıskıs:

SHS

SHS

Üye
çorba oldu karıştır dibi tutmasın :ehe

Superfan

Superfan

Üye
Yani bir de konular çok geç onaylanıyor. Dün akşam saat 8.30'da hazırladım gönderdim konuyu (Android uygulamalar). Daha açılmadı...Uygulama yayınlandıktan 30 dakika sonra açtım konuyu. Aradan 18 saat geçti. Saçmalık yani...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve SHS
mürteza16

mürteza16

Üye
sadece kopyala yapıştır konu açabilirsin

bknz. android bölümünde modların açtığı konular
Ben öyle yaptım. Konu habersiz çöpe alındı. Adminden uyarı geldi. Kurallar sadece bize demekki.

NEXUS

NEXUS

Üye
Sizde Kopyala Yapıştır Yaparken Önemsiz Bulduğunuz Yerleri Silin Azıcıkta Birşey Ekleyin kaldırılmıyor zaten :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
mürteza16

mürteza16

Üye
Bıraktım artık konu açmayı. Ne tür konu açsam bir kural karşıma çıkıyor. Ama nedense bu kurallar sadece bana geçerli.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
Bıraktım artık konu açmayı. Ne tür konu açsam bir kural karşıma çıkıyor. Ama nedense bu kurallar sadece bana geçerli.
Birde Bana :angry: Açtığım Konular (Bu Siteden Alıntı Değilse) Hemen Kilitleniyor Birde Diğer Konulara Bakıyorum Full Copy-Paste :angry:

cyborg78

cyborg78

Üye
aslında bulmak zor değil bence, konuları kilitleyenlere bakın ordan çıkar kim kaldırıyo konuları :ehe

Superfan

Superfan

Üye
24 saat oldu daha açılmadı konu bu kadar olmaz ya..

ANIL

ANIL

Admin
Hangi bölüme açtınız konuyu?

SHS

SHS

Üye
Ben öyle yaptım. Konu habersiz çöpe alındı. Adminden uyarı geldi. Kurallar sadece bize demekki.

üyenin biri tüm konuları copy paste yapmış hatta harf sırasına göre gidiyo, demek herkese öyle değil, kimine işlemiyo

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Üyeler isyan çıkarmış :D
ama suç adminlerde sitede baştan uygulamadıkları kuralları şimdi uygulamaya çalışıyorlar ve bu duruma alışık değiliz :)
Ayrıca her mod kendisine göre yorumluyor kuralları yani bir düzen gelmeli artık bu işe :)

Üst Alt