Minecraft pocket edition için harika map

Sponsorlu Bağlantılar

Map a puan verin

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Minecraft pocket edition için harika map
GÜNCELLEME - Konu güncellenmiştir. map minecraft p.e versiyon 0.11.3 de denenmiştir sorunsuz ve gayet hızlı çalışıyor.
İndirme sayfası ve link yenilenmiştir. Direk linke tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.
LİNK

Maxicepde pc için minecraft map konusu acdım bakabilirsiniz.
https://www.maxicep.com/forum/konu/minecraft-pc-icin-hazir-parkur-mapi.955530/

MAPIN ANLATIMI ASAĞIDA ARKADAŞLAR. İNDİRECEĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDE DE ANLATIM VE RESİMLER VAR.

Harikalar treni adlı dosyayı kopyalayın ve telefonunuzdaki games>com.mojang>minecraftWorlds> bu dızıne
atın. Bunu yapabilmek için telefonunzda dosya yönetıcısı ve wınrar olmalıdır.(indirdiğiniz dosyada ücretsiz winrar ve dosya yöneticisi apk mevcuttur.)
Rar dosyasını bilgisayardan çıkartıp telefona atarak da mapı oynayabilirsiniz. oyuna girdiğinizde mapın ismi gözükmüyor boş olarak gözüküyor.

MAP TAMAMAMEN TÜRK YAPIMIDIR. BENIM YAPIMIMDIR. (general4242) kaynak göstermeden paylasmayın lütfen. emege saygı!

Mapı oynarken sınırsız cana ucma gucune sahip olcaksınız. Ancak gece olabilecek orumcek,zombi,kreeper çıkabilecek.
Creative-survıval karısık bir mod yani

Map a gelecek olursak resimlerden de belli tren vagonuna biniyorsunuz ve mimarı yapıların etrafında bazen içinde ,
yer altında , koprude ilerliyorsunuz.Lunaparkdasınız da denilebilir. İstedğiniz durakda durabilir yapıların , eglence aletlerinin
içlerini etraflarını gezebilirsiniz. Tren hattı baya uzun. Ayrıca yalnız değilsiniz. Vagonların ıcınde gıden koyun, tavuk ,
domuzları görebilirsiniz
Peki bu yapılar neler :

-2 minareli cami
-uzay gemısı
-2 adet dinozor
-labirent (içine girin ve bitirmeye çalışın )
-lav stadyumu
-wc ve yanında mescid
-uzun yer altı tünelleri
-gondol
-dönme dolap
-çekiç (eglence aleti)
-ahtapot uçak
-uçak
-restaurant
-piramit (trenle içinden gecıyorsunuz)
-hayvan çiftliği
-dev salıncak
ve birçok görsel yapılar....eglence aletleri....

Diğer hazır maplar gibi her tarafı tıka basa doldurulmus değil.Cihazını dondurmaz, sade bir map oldugu için takılmadan oynarsınız.

Ayrıca mapdaki gizli odaları bulmakla vakit geçirebilirsiniz. İçindeki levhalarıda okuyabilirsiniz.

LİNK

RESİMLER:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: JokerTRc, Salih_Z, kavr ve 1 kişi daha

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
tesekkurler

007wolverine

007wolverine

Üye
Teşekkürler

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
map hakkındakı yorumlarınızı beklıyorum..

• Beğen
Tepkiler: taharas366
007wolverine

007wolverine

Üye
Başka siteye upload edebilir misin? zippyshare,data file host vb. Sitelere

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:tşk: bugün mapi deneyecegim.

007wolverine

007wolverine

Üye
tamam bi bakayım.

007wolverine

007wolverine

Üye
İndiremiyorum maalesef

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
lınkle tıkla yavas ındırmeyı sec acılan sayfada tekrar yavas ındırme sec 60 sanıyenın bıtmesını bekle cıkan doğrulama kodunu gir entere bas ıner mutlaka :thumbup:

007wolverine

007wolverine

Üye
Yavaş indire tıklayınca sacma sapan sayfalar acılıyor

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Yenı acılan sekmelerı hep kapatacaksın. Hep letitbitte ilerleyecen en sonunda indirebilirsin.. hızlı ındırme ıcın premırum gerekır paralı yanii.. İStiyosan uye olup para ver :D

007wolverine

007wolverine

Üye
Sorun da sayfaları aynı sekmede açması :)

muzafferoz19

Üye
Map çok iyi olmuş eline sağlık.

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
tıklayacagın kısımlara farenın yuvarlak tusuyla tıklarmısın ?
birde hangı tarayıcıyı kullanıyorsun ?
istiyorsan team wiewerden ben indirebilirm sana
Map çok iyi olmuş eline sağlık. Minareleri okçu kulesi yaptım. Daha iyi oldu
:ehe:ehe:ehe

jojo_va

jojo_va

Üye
teşekkürler

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
Alt yapı olmadan düz map'e yapı yapmak zordur ... Birde mobilde dahada zordur ; eline sağlık :alkis

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
gtasanutku

gtasanutku

Üye
Kardeşim eline sağlık çok hoş olmuş ama çok fazla kasıyor galaxy tab 3 10.1 most wanted kasmıyor bu map kasıyor o yüzden pek oynayamadım

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim eline sağlık çok hoş olmuş ama çok fazla kasıyor galaxy tab 3 10.1 most wanted kasmıyor bu map kasıyor o yüzden pek oynayamadım
Bu tür hazır maplar içerisinde cok fazla nesne oldugu ıcın kasıyor. ama benım koydugum map çok da kasmıyor. İnternetteki diğer yabancıların koydugu maplar 2 dk sonra cihazı kitliyor , donduruyor :D

Üst Alt