İpucu Android L Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
    Konu Sahibi
Android L Güncelleme
Selamun Aleyküm.

Nexus 5 Kullanıcısıyım Resmi Bir Açıklama Yok Bu Güncellemeyi Resmi Olarak Ne Zaman Alacağız Forumdada Araştırdım Bulamadım Yardımlarınız İçin Teşekkürler Şimdiden :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
dostum daha belli değil ancak ilk önce Nexus cihazlar alıcak

ancak Android L ' nin tanıtıldığı günün ertesi HTC 90 "Gün içinde One ailesini ve belirli telefonlarını Android L ile güncelleyeceğiz" diye bir açıklama yaptı

zaten bu güncelleme işlerinde Google kendini yoksaysa güncelleme alan firmalar sırasıyla

1.) HTC
2.) Sony
3.) LG
4.) Samsung

Oku :yuru:yuru:yuru

• Beğen
Tepkiler: ua_hasan.32
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Dört gözle Le bekliyoruz

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Le ye daha var nedeni ise şu ana kadar ki en çok yenilik getiren Android güncellemesi

Buyur bu yöntemle şimdiden uygulamalara erişebilirsin

Bak dene klavye yoksa ben ayrı olarak forumda paylaşıcam şimdi ( bu arada klavye büyüleyici )

mesut1979

Üye
slm, söylentilere göre sonbaharda cikmasi bekleniyor.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
gelsin de millet rom atsın :bira:

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ROM beklemeyin themer diye bi program var xda da onla L uygulamlarini simdiden deneyebilirsiniz

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Net bir tarih yok. Geliştirici sürümünü kurabilirsin ama tavsiye etmem. Güncelleme Eylül, Ekim gibi nexus 5'e gelir.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
adi ustunde gelistirici surumu adami hayattan sogutur :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Yoo, gayet kullanılır günlük kullanımda bir sorun yok ben denenmiştim.
Ama hala ART ile uyumsuz uygulamalar var.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
o ART cok iyi gelcek telefonlara kus gibi olcaklar kus :D

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
  • Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
ART baya iyi, Optimus G3 v1.2 ROM'unda geliştirici ayarlarında vardı, denemiştim. Daha stabildi ama MC'yi desteklemediği için Dalvik'e geri dönmüştüm.

• Beğen
Tepkiler: ua_hasan.32 ve ghstr
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
ART'nin kararlı çalışması için bütün uygulamalarla entegre edilmesi lazım bence. 2-3 ay kadar önce ART'yi henüz kullanmak için çok erken deniyordu.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Her markaya uygun mu . nexusa uygun ise bize olmaz dost

biliyosun android uygulamlrinda marka onemli degil gir Google Play' e Themer yaz cikarsa tamamdir ama yok cikmassa senin telefon kaldirmiyodur
ART baya iyi, Optimus G3 v1.2 ROM'unda geliştirici ayarlarında vardı, denemiştim. Daha stabildi ama MC'yi desteklemediği için Dalvik'e geri dönmüştüm.

MC den kastiniz Minecraft ise suan Minecraft PE nin beta tester'i ile gorusuyosunuz :D harbiden mc yi desteklemesse bende kullanam

• Beğen
ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
    Konu Sahibi
dostum daha belli değil ancak ilk önce Nexus cihazlar alıcak

ancak Android L ' nin tanıtıldığı günün ertesi HTC 90 "Gün içinde One ailesini ve belirli telefonlarını Android L ile güncelleyeceğiz" diye bir açıklama yaptı

zaten bu güncelleme işlerinde Google kendini yoksaysa güncelleme alan firmalar sırasıyla

1.) HTC
2.) Sony
3.) LG
4.) Samsung

Oku :yuru:yuru:yuru

Eyvallah kardeşim biliyorum zaten ilk alacağınıda ne zaman alacak diye merak ettim sabırsızlıkla bekliyorum cevap için teşekkürler :)
Le ye daha var nedeni ise şu ana kadar ki en çok yenilik getiren Android güncellemesi

Buyur bu yöntemle şimdiden uygulamalara erişebilirsin

Bak dene klavye yoksa ben ayrı olarak forumda paylaşıcam şimdi ( bu arada klavye büyüleyici )
Daha önce de görmüştüm klavyeyi neyin fakat indirmedim orjinal güncelleme ile gelmesini bekliyorum cevap için teşekkürler :)
Net bir tarih yok. Geliştirici sürümünü kurabilirsin ama tavsiye etmem. Güncelleme Eylül, Ekim gibi nexus 5'e gelir.
Geliştirici sürümü ilk tanıtıldığı gün indirmeye başlayıp yarıda kestim orjinal güncellemeyi bekliyorum. cevap için teşekkürler :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
biliyosun android uygulamlrinda marka onemli degil gir Google Play' e Themer yaz cikarsa tamamdir ama yok cikmassa senin telefon kaldirmiyodur

MC den kastiniz Minecraft ise suan Minecraft PE nin beta tester'i ile gorusuyosunuz :D harbiden mc yi desteklemesse bende kullanam

Modern Combat. :D :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

Android L ( 5.0.0 ) ile ortaya cikacak olan bu yenilik Android Runtime' in kisaltmasi

Google' in yaptigi aciklamaya gore bu yenilik sayesinde uygulamalar daha stabil, daha az islemci gucu ile daha ustun performans ve buna bagli olarak daha az enerji kullanimi saglayacaklar yani telefonda bur uygulama kullanirken daha az sarjiniz gidip saha uzun sure kullanim ve telefonu daha az yorma ayricaligina erisicez

• Beğen
Tepkiler: ua_hasan.32 ve Akhtoher
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Android L ( 5.0.0 ) ile ortaya cikacak olan bu yenilik Android Runtime' in kisaltmasi

Google' in yaptigi aciklamaya gore bu yenilik sayesinde uygulamalar daha stabil, daha az islemci gucu ile daha ustun performans ve buna bagli olarak daha az enerji kullanimi saglayacaklar yani telefonda bur uygulama kullanirken daha az sarjiniz gidip saha uzun sure kullanim ve telefonu daha az yorma ayricaligina erisicez
Açıklama için teşekkürler çok iyiymiş gerçekten :)

• Beğen

Üst Alt