Haber Ekran Çizikleri Nerde Oluşur

Sponsorlu Bağlantılar

xcan2121

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Çizikleri Nerde Oluşur
cep telefonunun ekraninda bazı çizikler var telefonumun ve ekranını değiştirmek istiyorum ama ekranindaki irili ufaklı çizikler telefonun dokunmatiğinde mi , ekraninda mi ,dış ekranında mı oluşur ? hangi parçayi değiştirmem gerikiyor ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
çiziğin durumuna göre değişir ama sn fark etmediysen ve ekranda koruyucu varsa birşey değiştirmen gerekmez sadece koruyucuyu atacaksın yenisini takacaksın bu kadar

xcan2121

Üye
    Konu Sahibi
çiziğin durumuna göre değişir ama sn fark etmediysen ve ekranda koruyucu varsa birşey değiştirmen gerekmez sadece koruyucuyu atacaksın yenisini takacaksın bu kadar
ekran koruyucu yok ve çizikler farkediliyor. Ben şimdi nereyi.degistitmeliyim ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
serviste değiştiririm büyük ihtimal.. Fatura acaba ne kadar gelir merak ettiğim açıkçası bu
100 alabilirler diye tahmin ediyorum ama daha ucuz olabilir o telefonun o parçası kaç tl ve takmak için ek kaç tl alacaklar emin değilim

xcan2121

Üye
    Konu Sahibi
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Ekranda :D :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bu panellerin sıralaması nasıl telefonum xperia arc s
Xperia cihazlarinda orjinal ekran koruyucu oluyor. eğer sonradan kendin bu ekran koruyucunu çıkarmadık olsan mutlaka vardır. Çok dikkat etmesen var olduğu göze gözükmüyor. Eline bi jilet veya başka bişey al ekranın kenar burçlarını kurcala jelatinin çıkacaktır.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Xperia cihazlarinda orjinal ekran koruyucu oluyor. eğer sonradan kendin bu ekran koruyucunu çıkarmadık olsan mutlaka vardır. Çok dikkat etmesen var olduğu göze gözükmüyor. Eline bi jilet veya başka bişey al ekranın kenar burçlarını kurcala jelatinin çıkacaktır.

bir tane ekran çizme testi izlemiştim telefon xperia s di adam videonun sonunda bıcak la çok ince bir ekran koruyucusu çıkarmıştı sanırım senin dediğin o

0MG90

0MG90

Üye
Evet ama onu çıkarınca Sony yazısı da çıkıyormuş sanırım

Üst Alt