Telefon Tavsiyesi s3 ten lg g2 , note 2 veya Gm discoverye geçmek ? yardım arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

uamihrac

Üye
    Konu Sahibi
s3 ten lg g2 , note 2 veya Gm discoverye geçmek ? yardım arkadaşlar
Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 6 ay önce galaksi s3 aldım.hayallerimin telefonuydu.halada kullanıyorum telefonumu seviyorum.geçen bir arkadaşımın gm discovery vardı değiştir 1 kaç hafta kullandım 4.4 güncellemesi vardı telefon çok hızlıydı çok hoşuma gitti. benim telefonumda bazen yogun kasmalar oluyor.ama kamerası ve dizaynı o telefonlara göre s3 ünkü daha harika duruyor.. s3 4.3 te kaldı 4.4 gelmedi. bide son zamanlarda note2 ve lg g2 aşkı başladı bende.sizce s3 ten lg g2 note 2 veya gm discoveriye geçmek ne kadar mantıklı olur. sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda ?

emrhnskll

Üye
Takas mı düşünüyorsun? Satıp sıfır mı alıcaksın?

ismailozcn

ismailozcn

Üye
s3 ten discoverye geçmek attan inip eşeğe binmek olur,yazılım olarak telefona cm11 rom atarsın al sana 4.4 ama illede tel değiştireceksen LG G2
not:maddi sıkıntın yoksa g3 al.

• Beğen
Tepkiler: sasua42
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Kesinlikle G2. Aynisini bende dusunuyorum çünkü

Sucrofe

Sucrofe

Üye
S3'ten G2'ye geçmek mantıklı olabilir ama Discovery'e geçmek aşırı saçma.

M.F.E

Üye
costom rom kullan telefondan memnunsan sırf güncelleme için yeni bir telefon alma bence

The Shadow

The Shadow

Üye
Kur cm 11 gitsin :) Hayalleri bırakmak olmaz :D Devam ettirmek gerek :ehe

burak1011

Üye
Hocam bende s3 kullanıyordum geçen sene sonra g2 ye geçtim. ilk başta tereddütlerim vardı nasıl olur acaba diye sonra iyi ki geçmişim dedim. S3den kat kat iyi telefon. Note 2ye geçmenizi önermem s3 den şahsi fikrim bu. Para varsa bekleyin g3un yeni versiyonunu eğer yok 1300lira anca verebilirim derseniz alın bir g2 rahatinaza bakın. Güncelleme android l den sonra gelmez diye bakıyorum ben ama olsun port rom lar var. Eğer bilginiz varsa g3 rmu atarsınız hiç bir fark kalmaz Bence g2 iyi seçim olur.

MaxipmaN

Üye
kur romunu bak keyfine hala gideri var

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: uamihrac ve MaxipmaN
Kingmortall

Kingmortall

Üye
discoveriy eliteye geçiceksen bekleme bile hemen geç ama normal discovery yaramaz not2 1 sene sonra eskiyecek lg g2 duşun al derim

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

uamihrac

Üye
    Konu Sahibi
hocam inanın çok kararsızım room kurmayı bilmiyorum bilsem zaten 4.4 e geçirmeyi düşünüyorum. aklımda lg g2 var ama arka kapgı ve hafıza kartı takılmıyor yarin birgün telefon donsa nasıl kapatıp açıcaz. note 2 de 4.4 ve büyük ekran die seviyorum. yoksa s3 ve note 2 arasında iç özellik olarka fark yok hatta s3 ün ekran kalitesi note 2 den daha güçlü. s3 ü cidden seviyorum ilk gözagrım seve seve aldım ama 1 gb rem ve 4.4 gelmemesi beni düşündürüd şimdi. o zamna pek anlamazdım bundan ilk andorid telefonum benim. şarjda çok az gidiyor. 4.3 oldugundan beri. lg g2 düşünmeden alırım ama tek sıkıntı hafıza kartı. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim düşünceleriniz için

byAndroid

byAndroid

Üye
Bence discovery 2 almalisin ya da zenfone 5 ama paran varsa tabi kide lg g2 almak daha mantikli ya da discovery elite

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
discovery mi ? Sil sil listeye bile sokma.Lg G2'ye geçmek en mantıklısı.s800 işlemcisi yeter :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
hocam inanın çok kararsızım room kurmayı bilmiyorum bilsem zaten 4.4 e geçirmeyi düşünüyorum. aklımda lg g2 var ama arka kapgı ve hafıza kartı takılmıyor yarin birgün telefon donsa nasıl kapatıp açıcaz. note 2 de 4.4 ve büyük ekran die seviyorum. yoksa s3 ve note 2 arasında iç özellik olarka fark yok hatta s3 ün ekran kalitesi note 2 den daha güçlü. s3 ü cidden seviyorum ilk gözagrım seve seve aldım ama 1 gb rem ve 4.4 gelmemesi beni düşündürüd şimdi. o zamna pek anlamazdım bundan ilk andorid telefonum benim. şarjda çok az gidiyor. 4.3 oldugundan beri. lg g2 düşünmeden alırım ama tek sıkıntı hafıza kartı. hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim düşünceleriniz için
Pm at sana rom kurariz birlikte 4.4.4 :oke: S3 biraktirtmayiz sopa:

Üst Alt