[AbcRecorder] AbcRecorder v2.30(0) S60v3/S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

penah0

Üye
kim bu programı icad etmişse Allah razı olsun,nehayet ki sonunda normal bi kayd uygulaması buldum işde,boaldbeste yoluadrese elveda

serkann05

Üye
nere kayıt ediyor bilen varmı

fatsaligenc

fatsaligenc

Üye
Çok teşekkür ederim kim yaptıysa ellerine sağlık

Murat.09

Üye
bir deneyeli nasılmış.

Dereck

Dereck

Üye
Bu saatten sonra symbian için bundan daha iyiside çıkmaz sanırım uzun zamandır kullanıyorum en iyisi bu bence.

robotech11

Üye
:tşk: Güzel güzel ^.^

yusufgiderim

Üye
bu uygulama yüzünden telefonu değiştirmiyor harika birşey teşekkürler. Belki bu uygulam ve bip sesini ortadan kaldıran rom patceh android de yoktur. Eğer varsa haber verin de anında androide geçecem

serotonin

serotonin

Üye

Dereck

Dereck

Üye
bu uygulama yüzünden telefonu değiştirmiyor harika birşey teşekkürler. Belki bu uygulam ve bip sesini ortadan kaldıran rom patceh android de yoktur. Eğer varsa haber verin de anında androide geçecem

Aynen bende sırf bu uygulama yüzünden n8 değiştirmiyorum :) Androiddede araştırıyorum bir yandan böyle bir program nasıl olmaz anlamıyorum. Halâ bulabilmiş değilim.

serotonin

serotonin

Üye

Aynen bende sırf bu uygulama yüzünden n8 değiştirmiyorum :) Androiddede araştırıyorum bir yandan böyle bir program nasıl olmaz anlamıyorum. Halâ bulabilmiş değilim.

fearles32

fearles32

Üye
paylaşım için saol...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bipsiz ve ful yokmu fp2 nokia 808 için telefon hacksizdir

knockoutice2

Üye
ayarlara gir bip sesini kapat hepsi bu ammada beleşçisiniz bir arayıp araştırın programı ayıp ayıp

Üst Alt