Tavsiye arkdaşlar 700 tl ye sıfır telefon alcagım yardım

Sponsorlu Bağlantılar

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
arkdaşlar 700 tl ye sıfır telefon alcagım yardım
aklımda su telefonlar var canım androıd ıstıyo ama yınede karısık kafam
-turkcell t50 tasarım ,f/p , özellikler filan çok hoşuma gitti yoksa
-asus zenfone 5 mi pek ısınmadım dandik gibi duruyo
-nokıa lumıa 720
-motorola moto g
dıger teklıflerde acıgım 10 15 gun zamanım var aklımdakı uygun telefon t50 gıbı duruyo sizce ?

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
asus güzel gibi duruyor ama belli olmaz pek. Lumia 720 al bence

• Beğen
Tepkiler: okankayci
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
720 de 512 mb ram sıkıntısı sonra oyun yok gıbı zaten bıde 512 cok sıkıntı cekerım :bann:t50 ye sıcak bakıyorum asusda kalitesiz geldi vıdıolarda real racıng 3 kasıyodu kasmaz sanmıyorum ama 2 ghz ıslemcı varda t50 kalıtelı gıbı ıyı bıseye benzıyo

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
T50:oke:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
İkinci el düşünürsen 32 gblık Lumia 925 buldum. Fiyatını 750 ye çektim. 16 yada 18 ay garantisi devam ediyor. İstanbul Tuzlada oturuyor satıcı.

Moto_G

Üye
Biraz daha bekle discovery2 al bence

• Beğen
Tepkiler: Dede
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Gm'ye bulaşma asla

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Motorola Moto G al. İnan hepsinden daha iyi. Şebeke telefonu alma.

asigsasi

asigsasi

Üye
general mobile discovery 700 tl
general mobile discovery 2 880 tl

2 güzel cihaz :)

• Beğen
Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
Sen gm kullanıcısı mısın herkes bir kötülüyor böyle firmalara destek vermek gerek.
gm kullanıcısıyım itiraz mı edecen ? verdiğin parayı sadece cihaza veriyorsan destek olmayacaksın arkadaş garantisi garanti değil yazılımı yazılım değil işlemcisi mtk hangi telden çaldığı belli değil. biz destek oldukta ne oldu binlercesinden soket bahanesyle para istediler sen onları alıştırırsan bu düzene öyle gider zaten. ben pişmanım gmye bulaştığıma kimseyede tavsiye etmiyorum t50 güzel cihaz. kapısı belli en azından.

Moto_G

Üye
gm kullanıcısıyım itiraz mı edecen ? verdiğin parayı sadece cihaza veriyorsan destek olmayacaksın arkadaş garantisi garanti değil yazılımı yazılım değil işlemcisi mtk hangi telden çaldığı belli değil. biz destek oldukta ne oldu binlercesinden soket bahanesyle para istediler sen onları alıştırırsan bu düzene öyle gider zaten. ben pişmanım gmye bulaştığıma kimseyede tavsiye etmiyorum t50 güzel cihaz. kapısı belli en azından.
Doğru kapısı belli hiç bulaşmasak daha iyi...

• Beğen
dayannight

dayannight

Üye
asus zenfone 5 700 liradan yüksek fiyata giriş yapabilir.Birde hangisi satılacak ona bağlı 1gb ramli 8 gb hafızalı ve 2gb ramli 16 gb olanıda var.İşlemcisi de intel atom
moto g kamerası dışında iyi telefon.T50 de operatör ve zte telefonu yazılım desteğinde sorun olacaktır.Hangi özelliklere önem veriyorsun onu tercih et.

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Seçimini T50 ve Moto G arasında yap bence

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Kipa ya yeni bir telefon gelmiş ne kadar iyi bilmiyorum incelemedim ama katalogda bakdim özellikleri güzel gibi
Telefonun adi :evobt RS6 Slim 16 GB cep telefonu
-1.5 ghz 4 çekirdekli turbo işlemci
- 16 GB dahili hafiza , 1 gb RAM
-8 MP arka 2mp on kamera
Tekrardan soyliyeyim telefon marka degil ne kadar iyi bilmiyorum incelemedim ama yinede bak istersen
FİYAT : 699 TL

• Beğen

Moto_G

Üye
Seçimini T50 ve Moto G arasında yap bence
Hala t50 bıkmadınızmı ya :)
asus zenfone 5 700 liradan yüksek fiyata giriş yapabilir.Birde hangisi satılacak ona bağlı 1gb ramli 8 gb hafızalı ve 2gb ramli 16 gb olanıda var.İşlemcisi de intel atom
moto g kamerası dışında iyi telefon.T50 de operatör ve zte telefonu yazılım desteğinde sorun olacaktır.Hangi özelliklere önem veriyorsun onu tercih et.
alın intel li telefon eliniz fırın gibi yansın :)

• Beğen
br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
valla yazılıma pek önem vermem zaten aldıgım 1 . haftası rom atarım onun için sıkıntı yok yani şuanda t50 iyi gibi duruyo tasarım fılan moto g den ıyı zaten aynı işlemci kullanıyolar kamerada ıyı olunca moto g yı eledım yanı

key43

key43

Üye
Hepsiburada.com'da Lumia 1320 730 tl bakmanı öneririm

Moto_G

Üye
valla yazılıma pek önem vermem zaten aldıgım 1 . haftası rom atarım onun için sıkıntı yok yani şuanda t50 iyi gibi duruyo tasarım fılan moto g den ıyı zaten aynı işlemci kullanıyolar kamerada ıyı olunca moto g yı eledım yanı
Gidin alında görün destek veriyormu.

br1903

br1903

Üye
    Konu Sahibi
Hepsiburada.com'da Lumia 1320 730 tl bakmanı öneririm
kdv alınca kdv de eklenıyo 869 tl oluyo ona gucum yetmıyodestek umrumda bıle degıl dıyorum teknık ozellıkler ıyı olsun yeterşuanda bir anda moto g alma geldı vıdıolarına bakıyorum cok ıyı

Üst Alt