Tavsiye Windows App Studio Şirket hesabı sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
Windows App Studio Şirket hesabı sorunu.
Merhaba arkadaşlar bu microsoft app Studio ile uygulama oluşturdum uygulamayı mail adresime gönderdim ama sertifika sorunu veriyor yani şirket hesabı istiyor bir çoğunuz qr kodunu okutun diyecek ama denedim yine şirket hesabı istiyor resimlerdeki hatayı veriyor.

Daha önce bu sorunla karşılaşmış olan ve bu sorunu duzeltmiş arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
daha önceden benimde bir kaç denemem vardı 8.1 veya 8.0 da banada böyle gelip daha sonra kuruyordu öyle hatırlıyorum emin değilim tam şuan bir deneme yapıp sizinle paylşaırım gelişmeyi

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
daha önceden benimde bir kaç denemem vardı 8.1 veya 8.0 da banada böyle gelip daha sonra kuruyordu öyle hatırlıyorum emin değilim tam şuan bir deneme yapıp sizinle paylşaırım gelişmeyi

teşekkür ederim kuramadım dünden beri uğraşıyorum sırf bunun için sevmediğim 8.1 e geçtim pc de unlock ettim cihazı falan ama bi bu duzelmedi umarım bir çozumu vardır

byibo

byibo

Üye
çok anlamadığım bir konu ama sanırım verdiğin şirket hesabını microsft'un gönderdiği mail'i aktiv et istersen bir dene
örneğin şirket hesabın isminiz@şirketismi.com gibi appstudio gönderdiği maili bu hesabına girip onaylaman gerekiyor olabilir

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
Giriş yaptım onayladım ama aynı sorun [email protected] yazıyorum ama bu sefer sunucu adresi istiyor şirket maili ekle kısmında.

byibo

byibo

Üye
Giriş yaptım onayladım ama aynı sorun [email protected] yazıyorum ama bu sefer sunucu adresi istiyor şirket maili ekle kısmında.
evet belki hotmail,live gibi uzantılar dışında mail adresi isteniyor olabilir başka bir mail uzantısı ile denedin mi arkadaşım ?

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: byibo
byibo

byibo

Üye
Varmı diye bir sorsanıza hocam :)
:) anlıyorum ama benim düşüncem şirket olduğu için özel uzantılı mail istmesi son derece normal güvenlik açısından
yok mu hiç tanıdığınız site sahibi ?

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef yok hocam ama bence ondan kaynaklıda değildir olabilirde kafam çok karıştı dünden beri ama ayarlamaya çalışırım sunucu adresi istiyor onu bi atlatamadım

byibo

byibo

Üye
Maalesef yok hocam ama bence ondan kaynaklıda değildir olabilirde kafam çok karıştı dünden beri ama ayarlamaya çalışırım sunucu adresi istiyor onu bi atlatamadım
olabilir cümlemin başında dediğim gibi çok bilmiyorum ancak şirket hesabı olduğu için bir mantık yürüttüm eğer öğrenci isen o mail uzantısını dene istersen

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenciyim hocam yarın ayarlamaya çalışıcam çok teşekkür ederim bir şey bulursanız bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim iyi geceler.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
çözümü bende buyur
bak şimdi sen bana yaptığın programın linkini ben şimdi denedim indiriliyor sen büyük ihtimal son kısımı yanlış yapıyorsun veya yanlış yere tıklıyorsun şuraya tıklaman lazım
wp8 kısmını seçip alltakilerin kapalı olması lazım daha sonra şöyle bir şey çıkıyor

burada dowload kısmından veya barkotu okutman lazım
en alttaki dowload kısmına tıklarsan sende olduğu giib şirket hesabı ekle çıkıyor böyle yaparsan ise şöyle bir şey geliyor karşına

yine yapamazsan bana link at kontrol edeyim bir yani senin sadece son kısımda bir hata var başka sorun yok

• Beğen
Tepkiler: byibo

johnmgs

Üye
    Konu Sahibi
Sorun bir üst mesajdaki yöneticimizin'de yazdığı gibidir ben 8.1 package olarak indirmeye çalışıyordum olmuyordu.

sorun çözülmüştür teşekkür ederim

Üst Alt