Tavsiye CPU HIZI

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
CPU HIZI
Merhaba MaxiCep ailesi. Root'lu ve Optimus G3 v1.2 ROM'u yüklü G2 kullanmaktayım. CPU'nun hızıyla oynayan bir uygulama önerir misiniz? PRO'su varsa son güncellenmiş APK linkini atar mısınız size zahmet? Aslında SetCPU kullanıyorum fakat mesela en fazla 1267 CPU hızına ayarladığımda bir müddet zaman sonra yine en yüksek hıza çıkıyor.

Invoke

Invoke

Üye
Değiştirme.

canko13

canko13

Üye
Neden düşük hızlı bir tel almıyorsun?

The Shadow

The Shadow

Üye
Bunun nedeni kullandigin governorun calisma prensibinin en dusuk hizdan ihtiyac oldugunda yavas yavas en yuksek hiza yukseltmesidir. Governoru degistir. Secenekleri soyle istedigin plana en uygun olani soyleyeyim :)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Interactive yaptım ve hızlı yeniden başlatma yaptı. Korktum bir an ha. Silsem mi ne yapsam? Ama mesela Asphalt 8 falan oynarken 1958 MHZ yapıyorum ve ısınma azalıyor.

The Shadow

The Shadow

Üye
Interactive yaptım ve hızlı yeniden başlatma yaptı. Korktum bir an ha. Silsem mi ne yapsam? Ama mesela Asphalt 8 falan oynarken 1958 MHZ yapıyorum ve ısınma azalıyor.
Olur boyle seyler :ehe Su an duzgun calisiyosa ve sorunun duzeldiyse kalsin oyle bence. Tekrarlamaya baslarsa bu lagler degistiririz :oke:

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Geri Ondermand olmuş. Silsem mi ne yapsam? Tırstım açıkçası.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
La niye söylemiyorsun yav? :D

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Oldu mu bu şimdi? Ödüm kopuyordu, son anda bağladım. Tamam gidiyorum ben. :D

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Yav cihaz bugta kaldı resmen. Set on Boot'u işaretledim ve bu seferde hep oyle kaldığı için 2 kere yeniden başladı telefon. Hemen sildim. :D Şimdi bir daha yükleyeceğim. Ondermand iyi ya.

The Shadow

The Shadow

Üye
Yav cihaz bugta kaldı resmen. Set on Boot'u işaretledim ve bu seferde hep oyle kaldığı için 2 kere yeniden başladı telefon. Hemen sildim. :D Şimdi bir daha yükleyeceğim. Ondermand iyi ya.
:kop2: En iyisi oyle kal sen daha iyi senin icin :ehe

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Bence de. :D

• Beğen
mcnpl4

mcnpl4

Üye
cwm ile yedek al sonra istedigini dene:cool her merak ettigini kurcalama yine de:ehe

Üst Alt